fbpx

Fethiyede Ekonomik ve Ucuz Tatil Fırsatları

Fethiyede Ekonomik ve Ucuz Tatil Fırsatları

Heyecanla planladığınız ve yeni yerler keşfetmek için sabırsızlıkla beklediğiniz tatilinizi nerede yaparım diye düşünüyorsanız sizlere tavsiyemiz kesinlikle Fethiye olacaktır. Denizi, doğası, bol aktiviteleri ile tüm tatilcilerin yapmak istediği Ölüdeniz Babadağ yamaç paraşütü, Fethiye tüplü dalış, Jeep safari, Tekne turlarını Fethiye de yapabilirsiniz. Şimdi aşağıda Fethiye de gezilecek yerler ve yapılacak aktiviteler nelerdir bunlara göz atalım.

Fethiye Şehit Fethi Bey Parkı
Fethiye Şehit Fethi Bey Parkı

1- Tatilinizi erkenden planlayın ve belirlediğiniz tarihler için Fethiye otellerinin erken rezervasyon ve özel havuzlu kiralık villa fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Böylelikle kafanıza, tarzına ve bütçenize uygun işletme bulmakta zorluk çekmemiş olursunuz.

Fethiyede Ekonomik Ve Ucuz Tatil Fırsatlar
Fethiyede Ekonomik ve Ucuz Tatil Fırsatları

2- Ekonomik tatilin bir diğer alternatifi de çadırda konaklama yapmaktır. Kendi çadırınızda Kelebekler vadisi, Katrancı koyu, Gemiler koyunda konaklama yapabilirsiniz. Fethiye Katrancı koyunda kamp alanına ait çadırda konaklama yaparak konaklamanızı daha ucuza getirmiş olursunuz.

(Katrancı koyunda konaklama için 0 252 633 63 67- 0507 365 18 61 nolu telefonlardan bilgi alabilirsiniz.)

Fethiye Otelleri Tatil Paketleri
Fethiye Otelleri Tatil Paketleri 0538 920 9040
Fethiye Paspatur Çarşısı
Fethiye Paspatur Çarşısı

3- Hafta sonu tatilleri sizin için bulunmaz fırsatsa bu fırsattı bulunduğunuz şehirden 3-4 saatlik uzaklıktaki Fethiye de değerlendirirken bakir koylarda yüzmenin ve şirin ilçeyi gezmenin keyfini çıkarırken kısa süreliğine de olsa tatil yapmış olursunuz.

Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü
Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü

4- Fethiye sadece yaz aylarında tatil yapılacak yer değildir. Yazın tatil fırsatı bulamıyorsanız kış ve bahar aylarında da Fethiye’de tatil yapabilirsiniz. Yaz aylarında yapmak istediğiniz yamaç paraşütü, dalış ve özel tekne turunu kış aylarında da yapabilirsiniz.

Fethiye Kordon
Fethiye Kordon

5- Kısa tatil sürenizde hem hotel için çok para vermeyeyim hem de Fethiye de ki aktivitelere katılayım diyorsanız. Tatile çıkmadan önce konaklamalı Fethiye paket turlardan erken satın alarak zamanınızdan ve paranızdan tasarruf edebilirsiniz.

Fethiye Kayaköy Villa
Fethiye Kayaköy Villa

6- 2017 yılındaki resmi tatilleri değerlendirerek çocuklarınızla kendi eviniz gibi kullanabileceğiniz müstakil villalardan kiralayarak gürültüden uzakta keyif dolu tatil yapabilirsiniz.

Fethiye Muhazakar Villalar
Fethiye Muhazakar Villalar

Yorum bırakın