fbpx

Hakkımızda

Değerli Misafirlerimiz;

HZC Tur. Taş. ve Tic. Ltd. Şti veya Babadağ Turizm adı altında varlık gösteren A sınıfı üyelik belgesi ile TÜRSAB’a üye olarak çalışan tatil365gun.com 2015 yılından itibaren, misafirlerimizin eşsiz ve unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamaları için çalışıyor. www.tatil365gun.com  olarak portföyümüzde yer alan bütün kiralık villaları, hotelleri, apartları, karavanları, tinyhouse, tatil paketleri ve yapmak istediğiniz aktiviteleri siz değerli misafirlerimize sunuyoruz.

www.tatil365gun.com, profesyonel ekibi ve tecrübeli yapısıyla sizlere unutulmaz tatil deneyimini sunmaktadır. Tecrübeli ekiminizin öncülüğünde konaklama yapmak istediğiniz yeri, tatil paketlerini ve aktiviteleri gerçekleştirebilirsniz.

Misyonumuz; her bütçeye ve zevke uygun villa-hotel-apart- karavan- tinyhouse rezervasyonunu  ve yapabileceğiniz aktiviteleri en iyi zamanda sizlere yaptırmaktır. Bu sektörde en güvenilir ve en çok tercih edilen firmalardan biri olarak yıllara dayanan tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz. HZC Tur. Taş. ve Tic. Ltd. Şti veya Babadağ Turizm altında hizmet veren www.tatil365gun.com ekibi olarak tüm süreç boyunca yanınızdayız!

Vizyonumuz; Sunduğumuz villa-hotel-apart- karavan- tinyhouse, tatil paketleri rezervasyonu, aktiviteler ve hizmetle misafirlerimize, yapmak istedikleri aktiviteleri ve deneyimleri en iyi fiyata, en iyi hizmet ile sunmaktır.

 

Şirket Bilgileri

UNVAN : HZC Tur. Taş. ve Tic. Ltd. Şti – Babadağ Travel

ADRES: Taşyaka Mahallesi 192 Sok. Safir Sitesi C Blok Apt.  No: 8/6 Fethiye / MUĞLA

V.D.: Fethiye
V.No:4650921463

Firmamız Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlıdır. Oda Sicil No.: 011168

Firmamız TÜRSAB A sınıfı üyelik belgesine sahip bir acentadır. Belge no: 11665