fbpx

Villa da Balayı Tatili

Villa da Balayı Tatili

Balayı tatili her çiftin yoğun ve yorucu geçen düğün sonrasında dört gözle beklediği tatildir. Düğün mevsimine göre Türkiye de yılın 365 günü balayı tatili yapacağınız hoteller ve villalar bulunmaktadır. Bazı çiftler balayı tatilini her şey dahil veya yıldızlı hoteller de, bazı çiftler ise kendilerine ait özel havuzlu villalarda geçirmek isteyebilirler.

Villa Da Balayı Tatili
Villa da Balayı Tatili

Geçmiş yıllarda popüler olan her şey dahil hotellerde tatil yaparken sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeğinde uzunca kuyruk beklemek zorunda kalıyorsunuz. Son yılların modası ise tamamen kendine ait balayı villası kiralayarak tatilin keyfini çıkarmak. Böylelikle kendi evinizin rahatlığı ile balayı tatilinizi geçirebilirsiniz.

Romantik unutulmaz balayı geçirmek istediğiniz özel villalar size eşinizle unutamayacağınız balayı tatili sunarken bölgede yapılan akvitelere katılarak tatilinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz. Muhafazakar villalarda ise dışarıdan görünmeyen bahçesi ve havuzu sayesinde rahat rahat tatilinizi geçirebilirsiniz.

Soğuk kış aylarında ise jakuzili havuz sayesinde yüzerken dışarıdaki manzarayı izleyebilirsiniz. Kalabalık hotellerin aksine sakin, romantik akşam yemeği için istediğiniz yemeği pişirebilirsiniz.

Fethiye Balayı Villaları
Fethiye Balayı Villaları

 

Yorum bırakın