fbpx

Kış aylarında Gidilecek Sıcak Tatil Yerleri

Kış aylarında Gidilecek Sıcak Tatil Yerleri

Kış Aylarında Gidilecek Sıcak Tatil Yerlerini Sizin İçin Derledik

Kış mevsimi evimize kadar ulaştı. Kayak turizmi bu dönemde son derece popüler durumda bulunuyor. Bununla beraber pek çok kişi kış ayında sıcak ülkeleri ziyaret ederek denizin ve güneşin de tadını çıkarmak istiyor. Bu yazımızda sizlere kış ayında gidilecek sıcak tatil yerlerini tanıtacağız. Eğer kış mevsimi siz de soğuk geliyorsa ve güneşli ve tropik bir adada tatil yapmak isterseniz yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Kış ayında bu sıcacık tatil yerleri sizleri bekliyor. Bu aylarda güneş, deniz ve kumsal üçlemesini sizde yapabilirsiniz. Bu dönemde gidilecek tatil cennetleri

Maldivler – Seyşeller Mauritius – Bali- Phuket olarak sıralanıyor.

Tatil için en güzel alternatifler tropik adalardan seçiliyor.

Maldivler
Maldivler

Maldivlerde Balayı Tatili

Hint Okyanusu’nun turkuaz renkli suları ve bembeyaz kumsalları ile turistlerin bir numaralı tatil yerleri arasında bulunan Maldivler, özellikle balayı tatili için ilk sırada yer alıyor. Günümüzde balayı turu için çiftlerin uğrak yeri olan Maldivler turları sualtı zenginliği ile dalış tutkunlarının da favorileri arasındadır.

Şeyseller
Seyşeller

Seyşeller Harika Bir Seçenek

Seyşeller de Hint Okyanusu üzerinde yer alıyor. Bu bölgede balayı turları ile tropik bir tatil düşleyenler için ideal bir alternatif olarak yer alıyor. Bölge gözlerden tamamen uzak, doğayla iç içe, sakin ve huzuru arayanların tercihlerinden bir tanesi olarak bulunuyor. Hayatınızda bir kere Seyşeller’e gitmenizi öneriyoruz. Bir doğa harikası olarak yer alan Seyşeller, mavi ve yeşilin hakim olduğu toprakları ve kumsalları ile beraber hayallerinizin tatilini yapabileceğiniz cennetlerden bir tanesidir.

Mauritius
Mauritius

Mauritius Cennetini Ziyaret Edin

Mark Twain’a göre Tanrı Mauritius’un güzelliğinden esinlenerek cennetini yaratmıştır. Hint Okyanusu’nun diğer bir cennet adaş olarak bilinen Mauritius’u da mutlaka listenize mutlaka eklemeniz gerekir. Sahip olduğu bakir doğası, kumsalları ve tertemiz turkuaz denizi ile Mauritius, kış mevsiminde yaz ayını geçireceğiniz ender yerlerden bir tanesidir.

Bali
Bali

Aayanın İncisi Bali

Asyanın incisi olarak bilinen Bali, Endonezya bağlıdır. Dünyaca ünlü tatil adası Bali sizlere deniz ve kumun eşsiz güzelliğini sunuyor. Son dönemlerde Bali turları ile beraber son derece popüler olan Uzak Doğu her geçen gün daha fazla turisti ağırlıyor.

Phuket’te Unutulmaz Bir Tatil

Uzak Doğu’dan cennetleri arasında yer alan Phuket alternatif turizm yerleri arasında bulunuyor. Tayland adası olarak bulunan Phuket‘te, palmiye ağaçları altında güneşlenerek, tertemiz denizinde unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Kışın en sıcak tatil yerleri arasına yer aşan Phuket, kumsallarının güzelliği ve temiz denizi ile beraber karşı konulamaz bir atmosferi barındırıyor.

Kış Aylarında Gidilecek Sıcak Tatil Yerleri
Kış aylarında Gidilecek Sıcak Tatil Yerleri

Yorum bırakın