fbpx

Fiyatları İncele

01 Nisan – 30 Nisan 2023

Min: 5 Gece

Gecelik Fiyat: 1.300 ₺

21 Haziran – 10 Eylül 2023

Min: 7 Gece

Gecelik Fiyat: 4.100 ₺

01 Mayıs – 31 Mayıs 2023

Min: 7 Gece

Gecelik Fiyat: 2.200 ₺

10 Eylül – 30 Eylül 2023

Min: 5 Gece

Gecelik Fiyat: 2.850 ₺

01 Haziran – 20 Haziran 2023

Min: 7 Gece

Gecelik Fiyat: 2.850 ₺

01 Ekim – 31 Ekim 2023

Min: 5 Gece

Gecelik Fiyat: 1.900 ₺

Rezervasyon
Villa 2
Villa

*Bayram dönemi fiyatları için bizimle iletişime geçmenizi geçmenizi rica ederiz. 

*Belirtilen tarihler arasındaki 1 gecelik konaklama fiyatlarımızdır.

*Aktiviteler hakkında bilgi almak için www.fethiyeaktiviteleri.com internet siteminizi ziyaret edebilirsiniz.

Villa Sade 3

Kalkan Muhafazakar Kiralık Villa Fiyatları

Kalkan Muhafazakar Kiralık  Villa Fiyatları listemizde yer alan Villa Sade 3 Kalkan’ın gözde tatil beldelerinden Sarıbelen mevkiin de konumlanmaktadır. Misafirlerini Kalkan’nın huzur veren doğal ortamı ve tarihi güzellikleri ile ağırlamaktadır.

4 kişi konaklama kapasitesine sahip villamız çekirdek aile, balayı çiftleri ve arkadaş grupları için idealdir. Villamız en yakın plaja 10 km, Kalkan merkeze 10 km ve Fethiye şehir merkezine 83 km uzaklıktadır.

Kalkan Muhafazakar Kiralık  Villa Fiyatları bünyemizdeki Villa Sade 3 de konaklayan misafirlerimizin konforu için özenle döşenmiş villamız da beyaz eşya, mutfak araç gereçleri bulunmaktadır. 2 yatak odasına sahiptir. Villamıza ait özel bahçe içerisinde yüzme havuzu ve mangal alanı bulunmaktadır.

Villamızın Özellikleri: Kalkan da Kiralık Villa Sade 3 ‘te 2 yatak odasına sahip olup 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. 2 yatak odasın da 1 çift kişilik ve 2 tek kişilik yatak bulunmakta olup odalarda klima, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, saç kurutma makinesi, otopark, özel banyo ve wc bulunmaktadır.

Salon: Kalkan da Kiralık Ekonomik  Villa Sade 3 ‘ün salonunda klima, sandalye, masa, LCD tv, uydu alıcı, ses sistemi, oturma grubu, wi-fi, lavabo, kablosuz modem, lavabo ve tuvalet bulunmaktadır. Salondan dışarıdan görünmeyecek şekilde tasarlanmış mangal / veranda ve havuz kenarına çıkış vardır.

Mutfak: Mutfağınızda ihtiyaç duyacağınız tüm araç ve gereçler bulunmaktadır.

Bahçe: Kalkan Sarıbelen Muhafazakâr Tatil Villamız Sade 3’ ün size özel bahçesinde, yüzme havuzu, teras, şezlong, güneş şemsiyesi, bahçe masası ve sandalyeler, barbekü alanı bulunmaktadır.

Kalkan Muhafazakar Kiralık Villa Fiyatları

Önemli Bilgiler:  Kalkan Sarıbelen Muhafazakâr Tatil Villamız Sade 3’ ün  giriş saati 15:00 çıkış saati ise 10:00’ dur. Villamız misafirlerimize temiz olarak teslim edilmektedir. Villa temizliği haftada 1 kez, havuz ve bahçe bakımı günde bir kez görevliler tarafından yapılmaktadır.

Elektrik, su ve gaz ücreti fiyatlarımıza dahil dir. Villamız haşerelere veya böceklere karşı düzenli olarak ilaçlanmaktadır.

Doğal ortamda bulunan villamızda yine de haşera ve böcek görülme ihtimali bulunmaktadır.

Dalaman hava alanı 130 km, Fethiye 80 km uzaklıktadır.

Hasar Depozitosu Hasar, zayi, kırık, dökük, vb. için girişte 2000 Türk Lirası depozito alınmaktadır. Herhangi bir problem olmadığında villa çıkışında depozito iade edilmektedir. Villaya girişinizde karşılaşacağınız hasar için geç olmadan lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Extra hizmetler: Dalaman hava alanı transferi, Fethiye araç kiralama, Kalkanda, Fethiye de ve çevresinde yapılan aktiviteler ( Ölüdeniz de Yamaç paraşütü, dalış, tekne turu) çarşaf ve havlu, extra temizlik ve sağlık sigortaları fiyatlarımıza dahil değildir.

Müşterilerimizin bilgisine: Kalkan Muhafazakâr tatil villası Sade ‘nin havuzunun ve güneşlenme alanının dışarıdan görünmemesi için her türlü önlemin alınmış olmasına rağmen, villanın diğer bölümlerinin (balkonlar, üst kat pencereleri, araç park yerleri, bahçenin bazı bölümleri vb. ) dışarıdan %100 olarak görünmemesi garanti edilemez.

Kalkan Muhafazakâr villamız Sade Kalkanın iç kesimlerinde yer aldığından, villaya gidilecek yollar dar ve/veya toprak (tali) yol olabilir.

Kalkan her ne kadar köy olsa da, dağınık bir yerleşime sahiptir ve villalarımız tenha bölgelerde bulunabilir. Eğer bu konuda hassasiyetiniz var ise rezervasyon departmanımızdan villaların yerlerini detaylı olarak sorunuz. Web sitemizde haritada gösterilen konumlar villaların konumları değildir. Navigasyonların yanlış yerlere yönlendirmesi nedeniyle bölgesel konumlar kullanılmıştır. Talep etmeniz halinde orijinal konumlar size gönderilecektir.

Villaya girişte ev sahipleri tarafından hasar teminatı olarak depozito alınmaktadır. Bu depozito girişte nakit olarak ödenmektedir. Çıkışta ev sahibi ya da temsilcisi tarafından yapılan kontrollerde evde herhangi bir hasar tespit edilmez ise bu tutar misafirlere iade edilmektedir. Bu tutar her ev için ayrı belirlenmektedir. Girişiniz esnasında karşılaşacağınız hasar ya da eksiklikleri lütfen vakit kaybetmeden rehberimize ya da ev sahibimize iletiniz.

Aktiviteler