fbpx

Sale!

Fethiye Tüplü Dalış

Fiyata Dahil Olanlar: Hotel Transferi, Öğle Yemeği, Siğorta, Rehberlik Hizmeti

Fiyata Hariç Olanlar: Extra İçecekler, Sualtı Fotoğraf ve Video

Orijinal fiyat: 2.300,00 ₺.Şu andaki fiyat: 2.200,00 ₺.

Paylaş:

Fethiye Tüplü Dalış Fiyatları 2024 | 2025 | 2026

Fethiye Tüplü Dalış; Fethiye’ye kadar gelipde dünyada hızla gelişen Fethiye de Tüplü Dalış Turu yapmamak olmaz. Sağlık sorunu olmayan, denizde kendini güvende hisseden ve 14 yaşından büyük olan herkes Fethiye Tüplü Dalış Turu yapabilir. Fethiye limanından her sabah tam donanımlı teknemiz ve profesyonel dalış ekibimizle dalış yapacağımız akvaryum koyuna doğru yola çıkıyoruz.

 Tüplü Dalış Turu öncesi profesyonel dalış eğitmenlerimiz size teorik ve pratik dersleri anlatırken Fethiye’nin büyüleyici güzelliğine de hayran kalacaksınız.  Tüplü Dalış Turu sayesinde sualtındaki canlılara hiç ummadığınız kadar yakın olacak balıkları ellerinizle besleyeceksiniz. Akıntıların olmaması sizin bu sporu güvenli şekilde öğrenmenize’de yardımcı olacaktır.

Fethiye Tüplü Dalış Fiyatları 2024 | 2025 | 2026 

Daha önce bu spora başlamışsanız ve Tüplü Dalış Turu aktivitesine katılmamışsanız PADİ, CMAS ve BSAC eğitim kurslarına katılarak derecenizi yükseltebilirsiniz. Fethiye’nin kristal berraklığındaki denizinde Fethiye Tüplü Dalış Turu yapmanın anısını dalgıçlarımız yaptığı fotoğraf ve video kayıtlarını extra ücret karşılında alarak hayatınızın unutulmazları arasına katabilirsiniz.

Etkinlik Saati : 10:00 – 16:30 arası

2 Dalış ve Öğle Yemeği dahil kişi başı 1.800 TL

Not: Dalışa katılacak misafirler de herhangi sağlık problemi olmaması halinde 2 dalış yapabilmektedirler.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.