fbpx

Fethiyede Tatilde Yapılacak Aktiviteler

Fethiyede Tatilde Yapılacak Aktiviteler

Fethiyede Tatilde Yapılacak Aktiviteler; Doğasıyla ve tarihi güzellikleriyle dikkat çeken yerlerden birisi olan Fethiye’de tatil yapmayı planladığınızda, tüm zamanınızı otel odasında oturarak geçirmek yerine, çeşitli aktivitelere Fethiye tatil paketleri ile arkadaşlarınızla, ailenizle ve tek başınıza dahi katılabilirsiniz. Fethiye’de günübirlik veya konaklamalı olarak tatil planladığınızda sizleri hangi aktivitelerin beklediğine dair önemli noktalara değineceğiz. Aynı zamanda Fethiyede Tatilde Yapılacak Aktiviteler Fethiye paket turları olarak da satın alabileceğiniz aktivitelerle ilgili detayları bu yazımızda bulabileceksiniz. 

Ölüdeniz Tekne Turu Rotaları

Unutamayacağınız bir tatili gerçekleştirmek istediğinizde Ölüdeniz Tekne Turu’na çıkmanın yaşatacağı keyfi tarih etmekte zorlanacaksınız. Konforlu bir şekilde donatılan teknelerle harika tatil keyfini çıkarmak istediğinizde bu seçeneği değerlendirebilirsiniz. Ölüdeniz tekne turları ile Mavi Mağara’dan başlayarak, Kelebekler Vadisi, Akvaryum Koyu ve Saint Nicholas adasında geçireceğiniz birer saatlik sürelerin ardından, Soğuk su plajı ve Deve plajı ile tekne turunuzu sonlandırabileceksiniz.

Ölüdeniz Kelebekler Vadisi Tekne Turaları
Ölüdeniz Kelebekler Vadisi Tekne Turaları

Fethiye Safari Turunda Maceralı Anlar

Macera dolu tatil yaşamayı hayal eden herkesin tercihi olabilen Fethiye Jeep Safari aktivitesi ile hedeflerine ulaştıkları görülmektedir. Kıvrımlı yollardan geçerek, engebeli arazileri aşarak ve dağlara tırmanarak çamur, su, toz demeden eğlencenin tadına varabileceksiniz. Fethiye paket turları arasında yer alan safari ile tüm güzellikleri keşfedebileceksiniz. Doğayı keşfetmenizi sağlayacak olan bu aktivite sayesinde harika manzaralara şahit olabilirsiniz. Fethiye Saklıkent jeep safari turları en eğlenceli aktiviteler arasında yerini almaktadır.

Fethiyede Tatilde Yapılacak Aktiviteler
Fethiyede Tatilde Yapılacak Aktiviteler

Fethiye Tüplü Dalış Heyecanı

Fethiye’de yapılabilecek bir tatilde satın alınacak paket turların içerisinde yer alan aktivitelerden birisi de tüplü dalış heyecanını yaşamaktır. Yalnızca doğanın güzelliklerini değil, su altındaki yaşamı ve adaların da keşfini yapabilmek için bu anları yaşayabilirsiniz. Farklı dalış noktalarından harekete geçerek Ölüdeniz’in berraklığını ve temizliğini görebileceksiniz. Deneyimli eğitmenlerin yönlendirmeleriyle en doğru şekilde bu aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz

Fethiyede Tatilde Yapılacak Aktiviteler
Fethiyede Tatilde Yapılacak Aktiviteler

Günübirlik 12 Adalar Turu

Yaz tatillerinizde güneşlenmenin, denizin ve adaların tadını çıkarmak istediğinizde günübirlik düzenlenen 12 Adalar turuna katılabilirsiniz. Fethiye’de tatil yapmaktan sıkılmayacağınız bu alternatifler sayesinde sizler de rahat edebileceksiniz. Tekrar katılmak isteyeceğiniz güzellikte 12 adalar turu sayesinde birbirinden muhteşem koyları keşfedebilirsiniz.

Fethiyede Tatilde Yapılacak Aktiviteler
Fethiyede Tatilde Yapılacak Aktiviteler

Fethiye-Dalaman Çayı Rafting Tutkusu

Eğlenceli bir şekilde vakit geçirmek isteyenlerin Dalaman Çayı’nda gerçekleştirilen Dalaman rafting aktivitesine katılarak bu tutkuyu yaşamalarını öneriyoruz. Fethiye paket turları ile ekonomik bir şekilde tatil yapacağınızda dahil olmasını isteyeceğiniz bu harika etkinlikle macera, adrenalin ve heyecanı en üst seviyelerde yaşayabilirsiniz.

Fethiye-Dalaman Rafting Fiyatları 0538 920 9040
Fethiye-Dalaman Rafting Fiyatları

Fethiye Babadağ Yamaç Paraşütü Etkinliği

Gökyüzünde yaklaşık 30 dakikalık bir yamaç paraşütü etkinliğine katılmak için Fethiye paket turları arasında yer alacak olan Babadağ Yamaç Paraşütü alternatiflerine göz atabilirsiniz. Tecrübeli pilotlar eşliğinde yapacağınız uçuş deneyimini anılarınız da yer alacağı gibi tekrar uçmak isteyeceksiniz.

 

Ölüdeniz-Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları
Ölüdeniz-Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları

 

Yorum bırakın