fbpx

Fethiye’de 365 Gün Tatil 365 Gün Aktivite

Fethiyede 365 Gün Tatil 365 Gün Aktivite

Türkiye’nin aktivitesi en bol tatili Fethiye de tatil yapanlar bilir, bilmeyenler ise kumlara uzanmış güneşleneceğini düşünüyorsa yanıldıklarını hatta şimdiden Fethiye’ye haksızlık ettiklerini de söylemekte fayda var. Bu güne kadar Türkiye’ nin neresinde tatil yapmış olursanız olun Fethiye de tatil yapmamışsanız hayatınızda unuttuklarınızı burada keşfedersiniz.

Fethiye de 365 gün yaz-kış demeden yapabileceğiniz aktiviteler nelerdir şimdi hep birlikte göz atalım.

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü 0539 646 6460
Ölüdeniz Yamaç Paraşütü 0539 646 6460

Yamaç Paraşütü: Fethiye de neler yapılır sorusunun en havalı havalı cevabıdır Ölüdeniz yamaç paraşütü Profesyonel pilot eşliğinde Babadağ’dan havalandıktan sonra Facebook, Twitter ve Instagram vb. diğer sosyal medya hesaplarında gördüğünüz manzarayı doyasıya izlersiniz. Pilotunuz istediğiniz taktir de akrobaside yapıyor. İnişten sonra extra ücret ödeyerek aldığınız foto ve videoları hayatınızın unutulmazları arasında saklayın. Aklınıza ne zaman Fethiye gelirse bol bol izlersiniz. Ölüdeniz / Babadağ’dan yamaç paraşütü yapmaya karar verdiğiniz andan itibaren rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz çünkü rezervasyon yaptırmayan birçok kişi uçmadan geri dönmek zorunda kalıyor.

Likya Yürüyüş Yolu
Likya Yürüyüş Yolu

Yürüyüş: Likya yolunun Fethiye’den başlaması 509 km lik yol boyunca tarih, doğal güzellikler ve kültürün iç içe olduğu Likya turuna katılabilirsiniz. Likya maratonuna katılarak doğa ile mücadele edebilirsiniz. Fethiye’den Antalya ‘ya kadar uzanan Likya yolunda, yürümenin tadını bir kez daha tadarsınız.

Fethiyede 365 Gün Tatil 365 Gün Aktivite
Fethiyede 365 Gün Tatil 365 Gün Aktivite

Bisiklet Turu: Coğrafi yapısı itibari ile Fethiye’nin doğal güzelliklerini bisiklet kiralayarak keşfedebilirsiniz. Yeşille, mavinin buluştuğu koylarda kısa bisiklet turu sonrası yüzme molası verebilirsiniz. Fethiye tatilinizde bisiklet ile zamanı yavaşlatarak bölgenin güzelliklerini içinize sindire sindire tatilinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Fethiye Otelleri Tatil Paketleri
Fethiye Otelleri Tatil Paketleri 0538 920 9040
Fethiye Tüplü Dalış
Fethiye Tüplü Dalış

Tüplü Dalış: Mavi dünyayı daha yakından görmek, balıklarla yüzmek isterseniz Fethiye’de mutlaka dalış yapın. Bugüne kadar hiç dalış yapmamışsanız merak etmeyin. Profesyonel dalış hocaları size her türlü desteği veriyor. Lisanslı dalış sporcusu iseniz Üç tüneller, Af kule, Balaban adası (duvar dalışı) ve gemi batığı sizleri bekliyor olacak.

Saklıkent Jeep Safari
Saklıkent Jeep Safari

Jeep Safari( Saklıkent turu): Fethiye’de eğlencenin, şamatanın hiç bitmesini istemediğiniz aktivitelerden biridir. Üzeri açık araçlarla veya jeeplerle katılacağınız turda özgürce su savaşı yapabilirsiniz. Dağların arasından çıkan buz gibi suyu, doğanın güzelliklerini bırakmak istemeyeceğiniz özel turlardan biridir. Saklıkent te adrenalin arıyorsanız bungee jumping deneyebilirsiniz.  Saklıkent’ in bu gibi suyuna atlarken bağırmak serbest.

Fethiye Macera Parkı
Fethiye Macera Parkı

Macera Parkı: Ölüdeniz’ e giderken yolunuzun üzerinde çam ağaçlarının arasında kurulmuş macera parkına ailenizle, çocuklarınızla uğrayın. Hem siz, hem de çocuklarınız doğayı keşfettiğinle kalmayacak ağaçlarda kurulu parkurda yürüyüş yapmak, tırmanmak kısaca macera parkında gönüllerince eğlenmiş olarak yolunuza devam iyi gelecektir.

Dalaman Çayı Rafting
Dalaman Çayı Rafting

Rafting: Dalaman çayı üzerinde Haziran-Eylül ayları arasında profesyonel rehber eşliğinde rafting yapabilirsiniz. Su sesinin verdiği huzur ve mutluluğa sizin neşenizde eklenince unutulmaz bir deneyim yaşamış olursunuz.

Kite Surf
Kite Surf

Kite surf / Rüzgar sörfü: Fethiye Çalış bölgesi rüzgar hızı olarak Kite surf ve rüzgar sörfü için oldukça uygundur. Fethiye tatilinizde Türkiye’nin tecrübeli eğitmenlerin den  8-10 saatinizi ayırarak sizlerde kurs alabilirsiniz. Sizler ders alırken aileniz yada eşiniz cafe de zaman geçirebilir yada kano  ile denizde gezinti yapabilir.

Ölüdeniz Tekne Turu
Ölüdeniz Tekne Turu

Fethiye / Ölüdeniz tekne turları: Masmavi denizin, yemyeşil ormanlarla ne kadar samimi olduğuna tanık olacağınız, mangalda pişen tavuk veya köfteyi manzara eşliğinde tükettiğiniz, güneşin gün  boyu sizlere eşlik ettiği yüzmeye doyamayacağınız turdur. Fethiye den katılacağınız turda Kızıl ada, Kleopatra plajı, Yassıcalar adası vb. Ölüdeniz den katılacağınız tekne turunda ise Mavi mağara, St Nicholas adası, Deve plajı, Soğuk su, Akvaryum koyu, ve hava şartlarının uygun olduğu zamanlarda uğranan Kelebekler vadisine misafir olacaksınız. Fethiye de 365 Gün Tatil 365 Gün Aktivite ile tatilinizi daha eğlenceli hale getiriyoruz.

Fethiye Atv Turu
Fethiye Atv Turu

ATV turu: Doğanın içinde tozla, çamurla boğuşarak eğlenceli zaman geçirebileceğiniz atv turuna rehber eşliğinde katılabilirsiniz. Kontrolü oldukça kolay olan atv motorları ile kısa sürede olsa özlediğiniz zevkli ve bir o kadarda eğlenceli motor sürüş keyfini yaşayabilirsiniz.

Fethiye At Turu
Fethiye At Turu

At turu: Şehir hayatının koşuşturması arasında unuttuğunuz doğal yaşamı Fethiye at turu sayesinde bir kez daha hatırlarsınız. Ölüdeniz’ in harika manzarasını at üzerinde izlemek çam ormanları arasında bol oksijenli gün geçirmek size iyi gelecektir.

Fethiye Balık Turu
Fethiye Balık Turu

Balık turu: Balık tutmayı seviyorsanız Fethiye tatilinizde ister ailenizle isterseniz arkadaşlarınızla Akdeniz’ in mavi sularında balık tutmanın zevkini yaşayabilirsiniz.

 

Yorum bırakın