fbpx

0538 920 9040 Fethiye Extrem Tatil Paketi Fiyatları 2022 | 2023 | 2024

YAMAÇ PARAŞÜTÜ + JEEP SAFARİ + BUNGEE JUMPİNG + FETHİYE TEKNE TURU KİŞİ BAŞI 4800 TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA Paket Turlarımıza Yamaç Paraşütü Fotoğraf ve Video dahil dir. 4 Gece 5 gün konaklama için bizimle geçebilirsiniz.

Ölüdeni̇z Yamaç Paraşütü
0539 646 6460 ÖLÜDENİZ YAMAÇ PARAŞÜTÜ

ÖLÜDENİZ YAMAÇ PARAŞÜTÜ

Dünyanın en güzel duygularından biride uçmaktır. Herkesin hayalini gerçekleştiriyoruz. 30 dakikalık araç yolculuğu sonrası kalkış yapacağınız pistte ulaşıyorsunuz. Hava şartlarına göre (1200-1700-1800-1970) kalkış yapılacak piste vardıktan sonra pilotunuz size uçuş hakkında bilgi verip, ekipmanlarınızı kuşattıktan sonra hafif eğimli yamaçtan birkaç adım koşarak havalanıyorsunuz. Ayaklarınızın altındaki muhteşem manzarayı, masmavi denizi ve ormanları izlemeye doyamayacaksınız. Manzara eşliğinde bol bol fotoğraf ve videonuz pilotunuz tarafından kaydedilecektir. Belcekız plajına iniş yaptıktan sonra yaşadığınız mutluluğu hiçbir zaman unutamayacaksınız.

Uçuş saatleri: Her gün 08:15-10:30-13:00-15:00-17:00 (Uçuş saatinin 1-1.5 saat öncesi hotelinizin konuna göre hotelden ücretsiz servisi bulunmaktadır. )

Fiyata Dahil Olanlar: Hotel transferi, Sigorta, Dağa çıkış ücreti, Orman girişi 83 TL

Fiyata Dahil Olmayanlar: Hava Fotoğrafı ve Videosu

Jeep Safari̇
0539 646 6460 JEEP SAFARİ

JEEP SAFARİ

Su, toz, toprak, çamur ile gün boyu eğlenebileceğiniz Jeep Safari turuna hazır mısınız? Sabah kahvaltısından sonra üzeri açık Jeeplerle Saklıkent’e doğru yola çıkacaksınız. Saklıkent’in buz gibi akan suların sizlere sunduğu müzik ziyafetinde dinlenecek, Jeep Safari turunun olmazsa olmazı çamur banyosunda doyasıya eğlenirken aynı zamanda güzelleşeceksiniz. Bu turda herkes birbirini ıslattığı için (cep telefonu, cüzdan, tablet vb.) tüm malzemelerin sorumlulukları size aittir.

Fiyata Dahil Olanlar: Açık büfe yemek, Otel Transferi, Rehberlik Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayanlar: İçecekler, Kanyon girişi, Fotoğraf çekimi

Bungy Jumpi̇ng
0539 646 6460 BUNGY JUMPİNG

BUNGY JUMPİNG

1-2-3 Haydi atlıyoruz. Heyecan yok onunda sırası gelecek. Sabah kahvaltısından sonra Jeep Safari turları ile Bungee Jumping yapacağınız Saklıkent Kanyonuna doğru yola çıkıyorsunuz. Jeeplerimiz Saklıkent’te mola verdiğinde artık heyecanlı dakikalar çoktan başlamış oluyor. Uzman ekibimiz sizi konu hakkında bilgilendikten sonra kendinizi hazır hissettiğiniz anda atlayış gerçekleştirirsiniz. Çığlıklar ve bağırmalar arasında hayalinizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

Fiyata Dahil Olanlar: Otel transferi, Öğle Yemeği, Sigorta ve Rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayanlar: İçecekler, Fotoğraf ve Video çekimi

Fethi̇ye Tekne Turu
0539 646 6460 FETHİYE TEKNE TURU

FETHİYE TEKNE TURU

Fethiye limanından hareket Tekne turumuz ile doğanın sizlere sunduğu Akdeniz’in en popüler koylarında ( Göbün koyu, Kleopatra koyu, Yassıca Adaları, Kızıl Ada, Tersane Adası ve Göcek  adasında ) gün boyu güneşin ve denizin keyfini çıkaracaksınız. Öğle yemeğinizi manzara eşliğinde yemenin güzelliğini unutamayacaksınız.  Güzel bir gün geçirmenin ve bakir koylarda yüzmenin mutluluğu anılarınızda yer alarak teknemizden ayrılacaksınız.

Fethiye Tekne Hareket Saati: Her gün 10:30-18.00 arası

Fiyata Dahil Olanlar: Otel transferi, Öğle Yemeği, Sigorta ve Rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayanlar: İçecekler, Fotoğraf çekimi

NOT: Yukarıda belirtilen aktiviteler bilgilendirme amaçlıdır. Aktiviteleri yapacağınız gün, oluşabilecek yoğunluktan ve hava şartlarına bağlı olarak sıralama değişebilir. Yapılan bu değişiklik misafirlerimize bir gün öncesinden bildirilir. Yapılmaması durumunda ise yerine alternatif aktivite sunulur.

Fethiye tatil turları fiyatı

Fethiye tatil paketi programı.

Fethiye 4 gece 5 gün tatil paketi fiyatları

Fethiye tatil paketleri fiyatları 2023 | 2024 | 2025 | 2026

Yorum bırakın