fbpx

Fethiye Klasik Tatil Paketi Fiyatları

[toc]

DALIŞ + JEEP SAFARİ + ÖLÜDENİZ TEKNE TURU KİŞİ BAŞI 1.800TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA Paket Turlarımıza Fotoğraf ve Video dahil değildir. 4 Gece 5 gün konaklama için bizimle geçebilirsiniz.

Fethi̇ye Tüplü Daliş
0539 646 646 0FETHİYE TÜPLÜ DALIŞ

FETHİYE TÜPLÜ DALIŞ 

Fethiye’nin mavi dünyasına, balıklarla yüzmeye varmısınız? Fethiye limanından hareket eden tam donanımlı Dalış teknemiz ve profesyonel dalış ekibimizle dalış yapacağımız koya doğru yola çıkıyoruz. Dalış öncesi eğitmenlerimiz size teorik ve pratik bilgileri aktardıktan sonra artık balıklarla yüzmeye hazırsınız. Dalış hocalarımız eşliğinde günde 2 kez dalış yapabilirisiniz. Balıkları elinizle beslerken su altı fotoğraf ve videolarınız eğitmenleriniz tarafından kaydedilecektir.

Fiyata Dahil Olanlar: Hotel transferi, Öğle yemeği, Sigorta, Rehberlik hizmeti

Fiyat Dahil Olmayanlar: Extra içecekler, Su altı Fotoğraf ve Videosu

NOT: Yukarıda belirtilen aktiviteler bilgilendirme amaçlıdır. Aktiviteleri yapacağınız gün, oluşabilecek yoğunluktan ve hava şartlarına bağlı olarak sıralama değişebilir. Yapılan bu değişiklik misafirlerimize bir gün öncesinden bildirilir. Yapılmaması durumunda ise yerine alternatif aktivite sunulur.

Jeep Safari̇
0538 920 9040 JEEP SAFARİ

JEEP SAFARİ

Su, toz, toprak, çamur ile gün boyu eğlenebileceğiniz Jeep Safari turuna hazır mısınız? Sabah kahvaltısından sonra üzeri açık Jeeplerle Saklıkent’e doğru yola çıkacaksınız. Saklıkent’in buz gibi akan suların sizlere sunduğu müzik ziyafetinde dinlenecek, Jeep Safari turunun olmazsa olmazı çamur banyosunda doyasıya eğlenirken aynı zamanda güzelleşeceksiniz. Bu turda herkes birbirini ıslattığı için (cep telefonu, cüzdan, tablet vb.) tüm malzemelerin sorumlulukları size aittir.

Fiyata Dahil Olanlar: Açık büfe yemek, Otel Transferi, Rehberlik Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayanlar: İçecekler, Kanyon girişi, Fotoğraf çekimi

Ölüdeni̇z Tekne Turu
0539 646 6460 ÖLÜDENİZ TEKNE TURU

ÖLÜDENİZ TEKNE TURU

Ölüdeniz plajından hareket eden tekne turumuz ile Mavi mağara, Akvaryum koyu, St Nicholas adası, Soğuk su plajı, Deve plajını ziyaret edecek, hava şartlarına bağlı olarak Kelebekler Vadisine uğrayacaksınız. Kızgın güneş altında bronzlaşacak, deniz ortasında mangal keyfinde öğle yemeği yiyeceksiniz.

Ölüdeniz Tekne Hareket Saati: Her gün 11:00-18.00 arası

Fiyata Dahil Olanlar: Otel transferi, Öğle Yemeği, Sigorta ve Rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayanlar: İçecekler, Fotoğraf çekimi

Fethiye tatil turları fiyatı

Fethiye tatil paketi programı.

Fethiye 4 gece 5 gün tatil paketi fiyatları

Fethiye tatil paketleri fiyatları 2022 | 2023 | 2024 | 2025 

Yorum bırakın