fbpx

Çılgınların Tatil Rotası Fethiye

Çılgınların Tatil Rotası Fethiye

Çılgınların Tatil Rotası Fethiye; Hem Türkiye’den hem de yurt dışından bütün tatil severlerin ve çılgınların tatil rotası Fethiye turizm sektöründe bir dünya markasıdır. Özellikle içerisinde barındırdığı Ölüdeniz plajı, görenleri büyük bir memnuniyetle ağırlayan turizm kentidir. Deniz tutkunları için denize sıfır ve aynı zamanda güvenilir otellerde konaklama imkânı mümkündür. Hem yerli turistlerimize hem yabancı turistlerimize talepleri doğrultusunda en iyi hizmeti sunuyoruz. Sizlerde en iyi yerde konaklayarak tatil yapmayı düşünüyorsanız ve en önemlisi konforunuza düşkünseniz tatil365gun.com aracılığıyla muhteşem bir tatil heyecanı yaşamanız mümkündür. Çünkü ekibimiz sadece konaklamayla değil tatil sürecinde yer alan bütün etkinliklere kadar bir tatil profili oluştururlar. Böylelikle bir çılgınlık yapıp tatil yapmaya karar veren siz müşterilerimize keyif ve keşif dolu anılar biriktirmenizi sağlıyoruz.

Çılgınların Tatil Rotası Fethiye
Çılgınların Tatil Rotası Fethiye

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları 

Şu ana kadar güvenilir, hijyenik ve hızlı hizmet sunan ekibimiz her konuda tecrübelidirler. Sizler için bütçenize uyabilecek birçok Fethiye tatil paket turları oluşturduk. Bu sayede her bütçeye uygun tatil planlarımızla tatil yapmak isteyen her kesimin tercih noktasıyız. Hem yeni bilgiler öğrenmek, keşfetmek hem eğlenmek, kafa dinlemek istiyorsanız hemen ekibimizle irtibata geçiniz. Kendinize değer katın. Plajlarda, kumsallarda keyif sürerken tatil paketlerimizle, otellerimizle sunduğumuz konforlarla değerinize kalite ve değer katın. Bütün bu bağlamda sektörün en tecrübeli ve güvenilir adresi olan tatil365gun.com istediğiniz plaja yakın konaklama imkânı sunmaya devam ediyor.

Fethiye Tatil Paketleri
Fethiye Tatil Paketleri

Fethiye Tatil Paketi Turları

Keyfinize, rahatınıza düşkün olup hayatınıza kısaca tatilinize kalite ve heyecan katmayı düşünüyorsanız adres tatil365gun.com. Mavi deryalarda dalış yapmayı hayal ediyorsanız ya da tekne turlarıyla ortamın ve anın tadını çıkarmayı düşünüyorsanız hiç vakit kaybetmeden Fethiye tatil paketlerimizden faydalanmalısınız. Eğitmenlerimiz eşliğinde istediğiniz şekilde eğlenmenizi sağlıyoruz. Dolayısıyla Fethiye tatil paket turları sayesinde bütçenize en uygun olanı seçerek tatilinizin tadını çıkartmanız mümkün. Gayet uygun fiyatta ve içi dolu dolu olan paket turlarımızla tatilinize renk katın.

Çılgınların Tatil Rotası Fethiye
Çılgınların Tatil Rotası Fethiye

Fethiye Kelebekler Vadisi Tekne Turu

Ölüdeniz, Saklıkent, Kelebekler Vadisi, Nicholas Adası gibi isimleri saymakla bitmeyen doğal güzelliklerle baş başa kalın ve kendinizi ödüllendirin. Sigorta ve rehberlik hizmetimizden yararlanma imkanı da mevcut. Çünkü siz bunu hak ediyorsunuz. Bütün zamanın vermiş olduğu yorgunluğu, iş hayatınızın tempolu serüvenini bir kenara bırakın ve kendinizi şımartın. Fethiye tatil paket turları sizlere eşsiz imkanlar sunarak tatilinizi fazlasıyla dolu geçirmenizi sağlıyor. Çünkü sizlerin keyifli anıları ve neşeli vakitleri hak ettiğinizi düşünüyoruz. Halihazırda sunduğumuz altı çeşit paket turlarımızdan size uygun birini tercih edebilirsiniz. Bu paket turlarımız aşağıdaki gibidir.

Fethiye Tatil Paketleri
Fethiye Tatil Paketleri

Fethiye Tatil Paketi Fiyatları

1. Fethiye Mini Tatil Paketi :Yamaç paraşütü, Ölüdeniz’de tekne turu, jeep safari,sigorta ve rehberlik hizmeti,otele transfer hizmetleri verilmektedir.

2. Fethiye Standart Tatil Paketi:Yamaç paraşütü, dalış, jeep safari,açık büfe yemek,otel transferi,rehberlik hizmeti verilmektedir.

3. Fethiye Adrenalin Tatil Paketi:Yamaç paraşütü,jeep safari,bungee jumping,açık büfe yemek,otel transferi,sigorta ve rehberlik hizmeti verilmektedir.

4. Fethiye Ekonomik Tatil Paketi: Fethiye tekne turu,jeep safari,dalyan tekne turu,otel transferi,sigorta ve rehberlik hizmeti bulunmaktadır.

5. Fethiye Extrem Tatil Paketi: Yamaç paraşütü, jeep safari,bungee jumping, Fethiye tekne turu,sigorta ve rehberlik hizmeti ve otele transfer sunulmaktadır.

6. Fethiye KlasikTatil Paketi: Dalış, jeep safari,Ölüdeniz tekne turu,öğle yemeği,açık büfe,sigorta ve rehberlik hizmeti,otele transfer hizmetleri bulunmaktadır.

Ekonomik fiyatlarla tatil365gun.com olarak sizlerin memnuniyetiyle gurur duyuyoruz.

Fethiye Tüplü Dalış Fiyatları 0538 920 9040
Fethiye Tüplü Dalış Fiyatları 0538 920 9040

Paket Turları Avantajları

İyi,verimli bir tatil için aktivitelere, etkinliklere katılımın sağlanılması kişilerin özgüvenlerini arttırıp yeni bilgiler katar.Kızgın güneşin altında bronzlaşmanın tadını çıkarmanız için paket turlarımızı dikkatlice inceleyebilirsiniz.Paket turları avantajları siz değerli müşterilerimizin önemle dikkat etmelerini ve tercih etmelerini arzuluyoruz.Çünkü uzman ekibimiz ve eğitmenlerimiz tarafından sizlerin isteği doğrultusundan yapılan tatil planlarını ,paket turlarımız sayesinde şenlendirmek bizim için övünç kaynağıdır.Sizler de bu avantajlardan yararlanmayı istiyorsanız, güler yüzlü alanında uzman olan ekibimizden detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Yorum bırakın