fbpx

Burçlara Göre Tatil Önerileri

Burçlara Göre Tatil Önerileri

KOÇ

Koç insanı tatillerinde hiç yapmadığı ve denemediği şeyleri yapmak isterler. Sürekli farklılıklar arayan koç burçları doğa ile iç içe tatil yapmayı severler. Dolayısıyla rafting, yamaç paraşütü, trekking onların en hoşlanacağı aktivitelerdir. Sürekli aynı yerlerde tatil yapmak yerine yeni yerler keşfetmeyi severler. Fethiye bol aktivite barındığı için tatil seçimlerinde önemli yer almaktadır.

BOĞA

Günlük hayatın dışında  değişiklik boğa burçlarının vazgeçilmezidir. Boğa burçları tatillerinde daha çok yavaş ve rahat hareket etmek istemektedirler. Lüks ve güzellik onlar için önemli olduğundan genellikle beş yıldızlı hotelleri tercih etmek isterler.

İKİZLER

İkizler burcu için tatil demek yeni yerler görmek demektir. Bölgede gezerken o bölge hakkında genel bilgi toplamayı ve hayatına farklı bakış kazandırmayı severler. Tatillerinde zamanı dolu dolu yaşamayı severler o yüzden bir birine yakın tatil bölgeleri onlara cazip gelmektedir. Plajlar, tarihi yerler ve doğal güzelliği olan yerler hoşuna gider.

YENGEÇ

Yengeç burçları deniz ve göl kenarında tatil yapmayı severler. Yengeç burcu insanı daha çok doğallığı tercih ettiklerinden onlar için küçük hoteller, bungalovlar mutlu tatil geçirmeleri için idealdir. Yengeç burçları tutumlu olduklarından ekonomik tatil yapmak onlar için önemlidir.

Burçlara Göre Tatil Önerileri
Burçlara Göre Tatil Önerileri

ASLAN

Aslan burcu nasıl yaşaması gerektiğini bilen ve lükse düşkün insanlardır. Kalabalık ortamlarda bulunmaktan hoşlanan aslan burçları için tatil köylerini tercih etmektedirler. Lüks tatil yapmak ve hizmet almak için para harcamaktan çekinmezler. Kendinin rahat edebileceği lüks gece hayatı ortamlarına rahatlıkla gidebilirsiniz.

BAŞAK

Başak insanı için tatil denince hareket ve heyecan en keyif aldıklarıdır. Araştırma yapma duygusu verdiği hazdan mutlu olurlar. O yüzden tatile gidecekleri bölge için birçok konuda araştırma yaparlar. Sağlıklarına düşkün olan başak burçları için termal hotelde masaj, sauna vb. sayesinde rahatlayarak yenilenmekten hoşlanırlar.

Fethiye Otelleri Tatil Paketleri
Fethiye Otelleri Tatil Paketleri 0538 920 9040

TERAZİ

Kalabalık, neşeli ve şen şakrak tatil geçirmek istiyorsanız yanınızda terazi burcu birinin olması yeterlidir. Tatillerini kalabalık arkadaş ortamında geçirmekten keyif alırlar Konforlu ve rahat ortamda tatil yapmak en sevdiklerindendir. Tarihi yerleri görmeyi, gece hayatında bulunmayı severler.

AKREP

Sakin, sessiz insanlardan uzak tatil bölgeleri akrep burçlarının tercihleri arasındadır. Romantizme önem veren akrep burcu insanları deniz ve göl manzaralı konforlu hoteller de konaklamadan hoşlanırlar. Tatil yaptıkları ortamda kitap okumak, balık tutmak, doğa yürüyüşü yapmaktan keyfi alırlar.

Burçlara Göre Tatil Önerileri
Burçlara Göre Tatil Önerileri

YAY

Seyahat ve tatil tutkusu yay burcunun en önemli özelliği diyebiliriz. Gidecekleri bölge hakkında önceden araştırma yapmayı severler. Enerjik yay burçları için bol aktiviteli tatil köyleri veya gidecekleri tatil bölgesinde yapacakları aktivitelerin çokluğu onları gayet mutlu etmektedir.

OĞLAK

Çalışmayı seven oğlak burcu için tatilde çalışma fırsatı bulsa daha memnun olurlar. Tatilde çalışma isteği yanındaki eşini veya arkadaşını biraz sinirlendirse de iş onun hayatının bir parçasıdır. Yani başarılı olmalarının sırrı burada yatmaktadır. Doğal ortamlarda ve küçük işletmelerde konaklarken kısa doğa yürüyüşleri ve açık hava sporları yapmaktan keyif alırlar.

KOVA

Sıradan tatil planı yapmak yerine daha çok büyük sosyal değişim yaşamış Çin, Hong Kong ve Rusya gibi yerlerde tatil yapmaktan zevk alırlar. Teknolojiye bağımlı yaşayan kova burçları için diz üstü bilgisayarları ve tabletler önemlidir. Başkalarının tatil programlarına uymak yerine kendi tatil planını yaparlar. Gündüz deniz, kum, güneş, adrenalin gece ise sabaha kadar eğlenmekten keyif alırlar.

BALIK

Balık burçları için tatil denince ilk akla gelen deniz kenarında dalga sesi ve romantik ortam akla gelir. Deniz manzaralı hotelde konaklamak, dinlenmek onların en zevk aldıkları ortamlardandır. Yeni yerleri keşfederken, insanlarla tanışıp sohbet etmekten keyif alırlar. Özgür olmak deniz kenarında yürümek, şnorkelle dalmak, yüzmek ve fotoğraf çekmek tatilde en zevk aldıkları arasındadır.

 

Yorum bırakın