fbpx

Fethiye Tatil ve Villa Fiyatları

Fethiye Tatil ve Villa Fiyatları

Fethiye tatil ve villa fiyatları ile cezbediyor. Fethiye de tatil yapmak isteyenlerin son yıllarda en çok araştırdığı konuların başında gelmekte villa kiralama fiyatları gelmekte. Villa kiralama fiyatları tercih edilecek villanın özelliğine, kişi sayısına ve kiralama yapacağınız aylara göre değişiklik göstermektedir.

Yoğun ve yıpratıcı geçen dönemlerin ardından dolu dolu, dinlendirici ve yenileyici bir tatil yapmak herkesin hayalidir. Yaptığımız küçük tatiller aslında bizi yalnızca bedenen değil ruhen de dinlendirir ve deşarj eder. Şüphesiz tüm bu tatil seçenekleri arasında Fethiye en göze çarpan yerlerden birisidir. Hem tarihi hem de doğal güzellikleriyle Fethiye’nin ışıl ışıl bir yer olduğunu bilmeyen yoktur. Öyle ki bu güzel bölge Likyalılar döneminde “Işıklar Ülkesi” olarak adlandırılmıştır. Fethiye’de dolu dolu, stresten uzak ve verimli bir tatil geçirmek için, firmamıza ve sizin için hazırladığımız birçok pakete mutlaka göz atmalısınız.

0538 920 9040 Fethiye Tatil Ve Villa Fiyatları
Fethiye Tatil ve Villa Fiyatları

Evinizde Gibi Hissederek Tatil Yapın

Kimileri ne kadar tatil yapmak istese de, ev konforundan kolay kolay vazgeçmez. Özellikle daha uzun süreli tatil planları için bir otelde kalmak herkes için iyi bir fikir olmayabilir. Eğer sizde ev konforundan kopmak istemiyor ve aynı zamanda doyasıya bir tatil yapmak istiyorsanız, bir villa tutmak sizin için ideal plan olabilir. Fethiye Kiralık Tatil Villa Fiyatları birçok farklı değişkene göre farklılık gösterebilen bir konudur. Ancak firmamızda size ve bütçenize uygun bir villa bulabileceğinize şüpheniz olmasın. Ekip olarak birçok farklı kişiye hitap edebilmek için çeşitliliğimizi korumak konusunda ayrıca bir çaba gösteriyoruz.

Tatilinizi Sizin İçin Hazırlanmış Bir Villada Geçirin

Fethiye de villa kiralama şirketi www.tatil365gun.com olarak ilk dikkat ettiğimiz konuların başında elbette hijyen ve temizlik geliyor. Sizlere sunduğumuz tatil villalarının her birini büyük bir özen ve titizlikle hazırlıyoruz. Bizden tam anlamıyla emin olmak için her zaman bilgi alabilir ve villalarımızı inceleyebilirsiniz. Fethiye Kiralık Tatil Villa Fiyatları konusunda ekip olarak, misafirlerimizi zorlamayacak bir çizgide olmaya çalışıyoruz. Uygun fiyatlardan yararlanabilmek için kampanyalarımızı ve paketlerimizi takip etmenizi öneririz. Villaların oda sayısı ise değişiklik göstermektedir. Daha az odalı ya da çok odalı villalarımız bulunmaktadır. Özellikle muhafazakâr bir bölgede, daha kendi halinizde bir tatil yapmak niyeti içerisindeyseniz, sizler için özel olarak hazırlanmış villalarımızı da firmamız aracılığıyla bulabilirsiniz.

0538 920 9040 Fethiye Tatil Ve Villa Fiyatları
Fethiye Tatil ve Villa Fiyatları

Kiralık Villa Fiyatlandırması ve Prosedür

Konaklayacağınız süre boyunca elektrik, su ve gaz gibi ücretler fiyatlarımızın dahilinde dir. Villaların temizliği firmamızın en dikkat ettiği konulardan biridir. Villa temizli haftada bir kez ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Havuz ve bahçe bakımı gibi işlemler ise günde bir kez yapılmaktadır. Ayrıca haşere ve böceklere karşı düzenli olarak ilaçlama işlemi uygulanır. Villa kiralama şirketi www.tatil365gun.com olarak Fethiye Kiralık Tatil Villa Fiyatları bağlamında pakete dahil hizmetlerimizin başında tüm bunlar gelmektedir.

Söz konusu olabilecek bir hasar ve zaiyat durumunda girişte depozito olarak 2000 lira alınmaktadır. Eğer konakladığınız süre boyunca herhangi bir problem meydana gelmezse çıkış yaparken depozitonuz size tamamen iade edilir. Herhangi bir karışıklık olmaması için ise, villaya girişinizde bir hasarla karşılaşacak olursanız bunu bize en kısa sürece bildirmeniz beklenmektedir.

Fethiye Villa Kiralama Fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0538 920 9040 nolu hattımızı, Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları için 0539 646 6460 nolu hattımızı arayarabilirsiniz.

Yorum bırakın