fbpx

Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turu Fiyatları

Fethiye Saklıkent Jeep Safari Tur Fiyatları

Fethiye Saklıkent Jeep Safari, turistler için popüler bir aktivite olarak biliniyor. Bu aktivite, Fethiye ve çevresinde bulunan Saklıkent Vadisi’ni keşfetmek için kullanılan jeeplerle veya üzeri açık minibüslerle gerçekleştiriliyor. Fethiye Saklıkent Jeep Safari tur fiyatları herkesin katılacağı bütçededir.

Fethiye-Seydikemer Saklıkent Kanyonu, Fethiye’nin 50 km güneyinde yer alan bir vadi ve doğal güzellikleriyle ünlü. Bu vadi, Antalya’nın Köprülü Kanyon Milli Parkı ile birlikte Türkiye’nin en büyük kanyonlarından biri olarak kabul ediliyor. Vadi, yüksek tepelerin arasında koruyucu bir şapka gibi yer alıyor ve içinde bir çok doğal güzellikler barındırıyor. Özellikle yüksek tepelerin arasından geçen su, vadiyi eşsiz bir güzelliğe sahip hale getiriyor.

Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turu Fiyatları
Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turu Fiyatları

Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turu Fiyatları, genellikle sabah saatlerinde başlıyor ve vadinin en güzel noktalarını keşfetmek için çeşitli duraklarda mola veriliyor. Bu duraklar arasında, Tlos Antik Kenti, Yaka Parkı ve Saklıkent Kanyonu ve Gizli Kent Şelalesi gibi yerler bulunuyor. Tlos Antik Kenti, Fethiye’nin yakınında yer alan, yüzyıllar önce kurulmuş bir antik kent. Bu antik kentin tarihi, MÖ 7. yüzyıla kadar uzanıyor ve bugün hala güzel bir şekilde korunmuş binaları bulunuyor.

Bu park, doğal güzellikleriyle ünlü ve jeep safari turunun bir parçası olarak sıkça ziyaret ediliyor. Saklıkent Kanyonu Fethiye Saklıkent jeep safari turunun en önemli yerlerinden biri.  Bu Kanyon, vadinin içinde yer alıyor ve yüksek tepelerin arasından akan buz gibi suyu ile misafirlerini karşılamakta. İsteyen misafirler ise Saklıkent mini rafting yapma şansına sahiptirler. Fethiye tatil paketlerimizi https://www.instagram.com/tatil365gunn/ adresinden takip edebilirsiniz

Fethiye Saklıkent Jeep Safari Tur Fiyatları

Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turu Fiyatları, vadinin doğal güzelliklerini keşfetmek için ideal bir aktivite. Bu tur, turistler için Fethiye ve çevresinde eşsiz bir deneyim sunuyor ve unutulmaz anılar bırakıyor. Ayrıca, bu tur sırasında yer alan diğer durak noktaları Gizli kent şelalesi, Tlos-Yakapark ise güzelliği ile günün yorgunluğunuzu alacaktır. Dönüş yolunda ise yol üzerinde ki köy tezgahlarından taze üretilmiş yöresel zeytin yağ, mısır, nar ekşisi, tarhana, ve bakliyatlardan satın alabilirsiniz.

Fethiye Saklıkent Jeep Safari Tur Fiyatları

Fethiye Saklıkent Jeep Safari Tur fiyatları 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | 2027 yılları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0538 920 9040 hattımızı arayabilirsiniz.

Fethiye Saklıkent Jeep Safari Turu Fiyatları

Yorum bırakın