fbpx

0538 920 9040 Fethiye Ölüdeniz Standart Tatil Paket Fiyatları

Fethiye Ölüdeniz Standart Tatil Paket Fiyatları

Fethiye’de muhteşem bir tatil yapmak isteyen kişilerin tercih edebilecekleri hizmetler arasında yer alan Fethiye Ölüdeniz standart tatil paketi, kişilere konforlu ve rahat bir tatilin kapılarını aralamaktadır. Kişilerin istek, ihtiyaç ve bütçelerine göre eklemeler yaptırabilecekleri bu paket, tatilini kafası rahat bir şekilde dinlenerek geçirmek isteyen herkesin tercih edebileceği mükemmel bir seçenektir. Muhteşem bir odada, muhteşem rahatlıkta, kendi belirlediğiniz şekilde tatil yapabilmenize kapı aralayabilen bu paketin süresi 15 gündür. Kişiler durumları doğrultusunda bu süreyi kısaltıp uzatabilme imkanına ayrıca sahiptir.

Fethiye Ölüdeniz Standart Tatil Paket Fiyatları
Fethiye Ölüdeniz Standart Tatil Paket Fiyatları

Fethiye Ölüdeniz standart tatil paketi, özellikle şehir dışından gelen misafirleri mutlaka değerlendirmesi gereken bir seçenektir. Çünkü 5 yıldızlı otellerde konaklayacaklar, tatil boyunca tek düşündükleri eğlence olacaktır. İş verimliliğini arttırmak ve geriye gerçekten dinlenmiş bir şekilde gitmek isteyen kişilerin bu hizmeti değerlendirmeleri oldukça faydalı olacaktır. Unutulmamalıdır ki tatiller, kişilerin okul ve iş verimliliklerini arttırmakta, sosyal yaşamda daha rahat olabilmelerine fırsat tanımaktadır.

Fethiye Ölüdeniz Standart Tatil Paketi İçeriği

Fethiye Ölüdeniz standart tatil paketi içerisinde, bir kişinin tatil boyunca ihtiyaç duyabileceği her şeye yer verilmiştir. İlgili hizmetlere ek olarak, kişiler dilerlerse yamaç paraşütü gibi tatillerine ekstra eğlence katacak seçenekleri de paketin içerisine ekleyebilir. Veya paketin içerisine eklemeden, ek olarak bu hizmetlerden faydalanabilir.

  • Kişiler deniz manzaralı, balkonlu ve teras katı odalar arasından bir tercih yapabilir. Odalar 25-50 metrekare arasında değişiklik göstermektedir.
  • Oda servisi 7/24 hizmet vermektedir. Dolayısıyla kişiler oda servisi aracılığıyla isteklerini hızlı bir şekilde karşılayabilir.
  • Bazı odalarda ekstra oturma grubu olmakla birlikte, her odada rahat ve konforlu yatak/yataklar, geniş bir gardırop, buzdolabı, kettle (ısıtıcı) gibi kişinin tatil esnasında ihtiyaç duyabileceği malzemeler bulunmaktadır.
  • Bu paketten özellikle çocuklu ailelerin faydalanması, büyük konfor sağlamaktadır. Çünkü bazı odalarda iç içe iki oda bulunmaktadır.
  • Paket içerisinde servis, araç, yamaç paraşütü gibi detaylar ekletilebilir.
  • Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği bu pakete dahildir.

Fethiye Ölüdeniz Standart Tatil Paketi Fiyatları

Kişilerin bütçelerini zorlamayacak şekilde hazırlanmış olan Fethiye Ölüdeniz standart tatil paketi fiyatları, oldukça hesaplıdır. Odaların genişliği, paketin içerisine ekletilecek ekstralar ve tatil süresine göre fiyatlarda değişiklikler oluşmaktadır. Bunun yanı sıra, erken rezervasyon durumunda fiyatlar ekstra indirimlidir. Kişilerin yaz için oluşturacakları tatilleri, kıştan planlamaları onlar için oldukça avantajlı teklifleri beraberinde getirecektir. Otellerimiz, Fethiye’deki diğer otellerle kıyaslandığında, en uygun fiyat seçeneklerini bulundurmakta ve kişilerin gerçekten rahatlatıcı bir tatil yapabilmelerine fırsat tanımaktadır.

Fethiye Ölüdeniz Standart Tatil Paketi Fiyatları 2022 | 2023 | 2024 | 2025 hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0538 920 9040 nolu hattımızı arayabilirsiniz. 

Yorum bırakın