fbpx

Fiyatları İncele

1 Nisan – 31 Mayıs 2023

Min: 5 Gece

3000 ₺

28 Haziran – 10 Eylül 2023

Min: 7 Gece

9750 ₺

1 Haziran – 20 Haziran 2023

Min: 7 Gece

4850 ₺

11 Eylül – 30 Eylül 2022

Min: 5 Gece

7850 ₺

21 Haziran – 27 Haziran 2023

Min: 7 Gece

6800 ₺

1 Ekim – 31 Ekim 2022

Min: 5 Gece

4850 ₺

Rezervasyon
Villa 2
Villa

*Bayram dönemi fiyatları için bizimle iletişime geçmenizi geçmenizi rica ederiz. 

*Belirtilen tarihler arasındaki 1 gecelik konaklama fiyatlarımızdır.

*Aktiviteler hakkında bilgi almak için www.fethiyeaktiviteleri.com internet siteminizi ziyaret edebilirsiniz.

Villa Cem

Fethiye Muhafazakar Aile Villaları

Fethiye Muhafazakar Aile Villaları bünyemizdeki Villa Cem Fethiye’nin gözde tatil beldelerinden Ovacık mevkiinde  konumlanmaktadır. Misafirlerini Ovacık huzur veren doğal ortamında ağırlamaktadır.

Fethiye Aile Villaları arasındaki Villa Cem 10 kişi konaklama kapasitesine sahip olup villamız aile ve arkadaşlar için idealdir. Villamız en yakın plaja 5 km ve Fethiye şehir merkezine 8 km uzaklıktadır.

Fethiye Muhafazakar Aile Villaları misafirlerimizin konforu için özenle döşenmiş olup Villa Cem içerisinde beyaz eşya, mutfak araç gereçleri bulunmaktadır. Her yatak odasına ait özel banyo bulunmaktadır. Villamıza ait özel bahçe içerisinde yüzme havuzu bulunmaktadır.

Villamızın Özellikleri: Villamız da 5 yatak odasında 4 çift kişilik ve 2 tek kişilik yatak bulunmakta olup odalarda klima, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, saç kurutma makinesi, otopark, özel banyo ve wc bulunmaktadır. 3 adet yatak odası yarı bodrum kısmında bulunmaktadır.

Salon: Muhafazakâr Tatil Villası Cem salonunda klima, sandalye, masa, LCD tv, uydu alıcı, ses sistemi, oturma grubu, lavabo, lavabo ve tuvalet bulunmaktadır. Salondan dışarıdan görünmeyecek şekilde tasarlanan yüzme havuzuna ve veranda alanına çıkış bulunmaktadır.

Mutfak: Mutfağınızda ihtiyaç duyacağınız tüm araç ve gereçler bulunmaktadır.

Bahçe: Tatil Villası Cem 2’nin size özel bahçesinde, yüzme havuzu, teras, şezlong, güneş şemsiyesi, bahçe masası ve sandalyeler, barbekü bulunmaktadır.

Fethiye Muhafazakar Aile Villaları

Önemli Bilgiler: Muhafazakâr Tatil Villası Cem 2’nin giriş saati 15:00 çıkış saati ise 10:00’ dur. Villamız misafirlerimize temiz olarak teslim edilmektedir. Villa temizliği haftada 1 kez, havuz ve bahçe bakımı günde bir kez görevliler tarafından yapılmaktadır.

Elektrik, su ve gaz ücreti fiyatlarımıza dahil dir. Villamız haşerelere veya böceklere karşı düzenli olarak ilaçlanmaktadır.

Muhafazakar Tatil Villaları doğal ortamda bulunduğundan villada yine de haşera ve böcek  görülme ihtimali bulunmaktadır.

Balayı tatil villamızın havuzunun ve güneşlenme alanının dışarıdan görünmemesi için her türlü önlemin alınmış olmasına rağmen, villanın diğer bölümlerinin (balkonlar, üst kat pencereleri, araç park yerleri, bahçenin bazı bölümleri vb. ) dışarıdan %100 olarak görünmemesi garanti edilemez.

Dalaman hava alanı 130 km, Fethiye 8 km uzaklıktadır.

Hasar Depozitosu: Tatil Villaları içerisinde meydana gelebilecek hasar, zayi, kırık, dökük, vb. için girişte 2000 Türk Lirası depozito alınmaktadır. Herhangi bir problem olmadığında villa çıkışında depozito iade edilmektedir. Villaya girişinizde karşılaşacağınız hasar için geç olmadan lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Extra hizmetler: Dalaman hava alanı transferi, Fethiye araç kiralama, Kalkanda, Fethiye de ve çevresinde yapılan aktiviteler ( Ölüdeniz Yamaç paraşütü, Dalış, Tekne Turu) çarşaf ve havlu, extra temizlik ve sağlık sigortaları fiyatlarımıza dahil değildir.

Müşterilerimizin bilgisine: Bu villa Ovacık’ın iç kesimlerinde yer aldığından, villaya gidilecek yollar dar ve/veya toprak (tali) yol olabilir.

Ovacık her ne kadar köy olsa da, dağınık bir yerleşime sahiptir ve villalarımız tenha bölgelerde bulunabilir. Eğer bu konuda hassasiyetiniz var ise rezervasyon departmanımızdan villaların yerlerini detaylı olarak sorunuz. Web sitemizde haritada gösterilen konumlar villaların konumları değildir. Navigasyonların yanlış yerlere yönlendirmesi nedeniyle bölgesel konumlar kullanılmıştır. Talep etmeniz halinde orijinal konumlar size gönderilecektir.

Villaya girişte ev sahipleri tarafından hasar teminatı olarak depozito alınmaktadır. Bu depozito girişte nakit olarak ödenmektedir. Çıkışta ev sahibi ya da temsilcisi tarafından yapılan kontrollerde evde herhangi bir hasar tespit edilmez ise bu tutar misafirlere iade edilmektedir. Bu tutar her ev için ayrı belirlenmektedir. Girişiniz esnasında karşılaşacağınız hasar ya da eksiklikleri lütfen vakit kaybetmeden rehberimize ya da ev sahibimize iletiniz

Aktiviteler