fbpx

0538 920 9040 Fethiye Mini Tatil Paketi Fiyatları 2022 | 2023 | 2024

YAMAÇ PARAŞÜTÜ + ÖLÜDENİZ TEKNE + JEEP SAFARİ KİŞİ BAŞI 3.700 TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA Paket Turlarımıza Yamaç Paraşütü Fotoğraf ve Video dahildir. 4 Gece 5 gün konaklama için bizimle geçebilirsiniz.

Lüdeniz Yamaç Paraşütü Small

 

 

 

 

 

 

 

ÖLÜDENİZ YAMAÇ PARAŞÜTÜ 

Dünyanın en güzel duygularından biride uçmaktır. Herkesin hayalini gerçekleştiriyoruz. 30 dakikalık araç yolculuğu sonrası kalkış yapacağınız pistte ulaşıyorsunuz. Hava şartlarına göre (1200-1700-1800-1970) kalkış yapılacak piste vardıktan sonra pilotunuz size uçuş hakkında bilgi verip, ekipmanlarınızı kuşattıktan sonra hafif eğimli yamaçtan birkaç adım koşarak havalanıyorsunuz. Ayaklarınızın altındaki muhteşem manzarayı, masmavi denizi ve ormanları izlemeye doyamayacaksınız. Manzara eşliğinde bol bol fotoğraf ve videonuz pilotunuz tarafından kaydedilecektir. Belcekız plajına iniş yaptıktan sonra yaşadığınız mutluluğu hiçbir zaman unutamayacaksınız.

Uçuş saatleri: Her gün 08:15-10:30-13:00-15:00-17:00  (Uçuş saatinin 1-1.5 saat öncesi hotelinizin konuna göre hotelden ücretsiz servisi bulunmaktadır. )

Fiyata Dahil Olanlar: Hotel transferi, Sigorta, Dağa çıkış ücreti, Orman girişi 83.00  TL.

Fiyata Dahil Olmayanlar: Hava Fotoğrafı ve Videosu

Ölüdeniz Tekne Turu
Ölüdeniz Tekne Turu

ÖLÜDENİZ TEKNE TURU

Ölüdeniz plajından hareket eden tekne turumuz ile Mavi mağara, Akvaryum koyu, St Nicholas adası, Soğuk su plajı, Deve plajını ziyaret edecek, hava şartlarına bağlı olarak Kelebekler Vadisine uğrayacaksınız. Kızgın güneş altında bronzlaşacak, deniz ortasında mangal keyfinde öğle yemeği yiyeceksiniz.

Ölüdeniz Tekne Hareket Saati: Her gün 11:00-18.00 arası

Fiyata Dahil Olanlar: Otel transferi, Öğle Yemeği, Sigorta ve Rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayanlar: İçecekler, Fotoğraf çekimi

Fethiye Jeep Safari 0538 920 9040
Fethiye Jeep Safari 0538 920 9040

JEEP SAFARİ

Su, toz, toprak, çamur ile gün boyu eğlenebileceğiniz Jeep Safari turuna hazır mısınız? Sabah kahvaltısından sonra üzeri açık Jeeplerle Saklıkent’e doğru yola çıkacaksınız. Saklıkent’in buz gibi akan suların sizlere sunduğu müzik ziyafetinde dinlenecek, Jeep Safari turunun olmazsa olmazı çamur banyosunda doyasıya eğlenirken aynı zamanda güzelleşeceksiniz. Bu turda herkes birbirini ıslattığı için (cep telefonu, cüzdan, tablet vb.) tüm malzemelerin sorumlulukları size aittir.

Fiyata Dahil Olanlar: Açık büfe yemek, Otel Transferi, Rehberlik Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayanlar: İçecekler, Kanyon girişi, Fotoğraf çekimi

NOT: Yukarıda belirtilen aktiviteler bilgilendirme amaçlıdır. Aktiviteleri yapacağınız gün, oluşabilecek yoğunluktan ve hava şartlarına bağlı olarak sıralama değişebilir. Yapılan bu değişiklik misafirlerimize bir gün öncesinden bildirilir. Yapılmaması durumunda ise yerine alternatif aktivite sunulur.

Fethiye tatil paketi ne kadar ?

Fethiye tatil turları fiyatı

Fethiye tatil paketi programı.

Fethiye 4 gece 5 gün tatil paketi fiyatları

Fethiye tatil paketleri fiyatları 2021 | 2022 | 2023 

Yorum bırakın