fbpx

Fiyatları İncele

01 Nisan -30 Nisan 2023

Min: 5 Gece

Gecelik: 2.500 ₺

01 Ağustos – 31 Ağustos 2023

Min: 7 Gece

Gecelik: 4.750 ₺

01 Mayıs – 31 Mayıs 2023

Min: 5 Gece

Gecelik: 2.800 ₺

01 Eylül – 30 Eylül 2023

Min: 7 Gece

Gecelik: 3.850 ₺

01 Haziran – 30 Haziran 2023

Min: 7 Gece

Gecelik: 3.750 ₺

01 Ekim – 31 Ekim 2023

Min: 5 Gece

Gecelik: 2.950 ₺

01 Temmuz – 31 Temmuz 2023

Min: 7 Gece

Gecelik: 4.750 ₺

01 Kasım – 30 Kasım 2023

Min: 5 Gece

Gecelik: 2.600 ₺

Rezervasyon
Villa 2
Villa

*Bayram dönemi fiyatları için bizimle iletişime geçmenizi geçmenizi rica ederiz. 

*Belirtilen tarihler arasındaki 1 gecelik konaklama fiyatlarımızdır.

*Aktiviteler hakkında bilgi almak için www.fethiyeaktiviteleri.com internet siteminizi ziyaret edebilirsiniz.

Villa The Oasis 2

Fethiye Korunaklı Villa Fiyatları

Fethiye Korunaklı Villa Fiyatları listemizdeki Villa The Oasis 2  Fethiye’nin Karaçulha mahallesinde konumlanmaktadır. Misafirlerini Karaçulha’nın huzur veren doğal ortamı ve sakinliği ile ağırlamaktadır.

Fethiye Korunaklı Villa Fiyatları arasındaki Villa The Osais 2 misafirleri 4 kişi konaklama kapasitesine sahip olup çekirdek aile ve balayı çiftleri için idealdir. Villamız en yakın plaja 10 km ve Fethiye şehir merkezine 13 km uzaklıktadır.

Misafirlerimizin konforu için özenle döşenmiş korunaklı villa içerisinde beyaz eşya, mutfak araç gereçleri bulunmaktadır. 2 yatak odasına sahiptir. Villamıza ait özel bahçe içerisinde yüzme havuzu ve mangal alanı bulunmaktadır.

Villamızın Özellikleri: Fethiye Korunaklı Villalar arasındaki Villa The Oasis 2 bünyesinde 2 yatak odasına sahip olup 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. 2 yatak odasın da 1 çift kişilik ve 2 tek kişilik yatak bulunmakta olup odalarda klima, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, saç kurutma makinesi, otopark, ebeveyn odasında özel wc, banyo ve ortak alanlarda banyo ve wc bulunmaktadır.

Salon: Fethiye Korunaklı Villalar arasındaki Villa The Oasis 2 ‘ nin salonunda klima, sandalye, masa, LCD tv, uydu alıcı, ses sistemi, oturma grubu, wi-fi, lavabo, kablosuz modem, lavabo ve tuvalet bulunmaktadır. Salondan havuz kenarına çıkış vardır.

Mutfak: Mutfağınızda ihtiyaç duyacağınız tüm araç ve gereçler bulunmaktadır.

Bahçe: Fethiye Korunaklı Villalar arasındaki Villa The Oasis 2‘ nin size özel bahçesinde, yüzme havuzu, teras, şezlong, güneş şemsiyesi, bahçe masası ve sandalyeler, barbekü alanı bulunmaktadır.

Fethiye Korunaklı Villa Fiyatları

Önemli Bilgiler: Muhafazakâr Tatil Villamız The Oasis 2 ‘ nin giriş saati 15:00 çıkış saati ise 10:00’ dur. Villamız misafirlerimize temiz olarak teslim edilmektedir. Villa temizliği haftada 1 kez, havuz ve bahçe bakımı günde bir kez görevliler tarafından yapılmaktadır.

Elektrik, su ve gaz ücreti fiyatlarımıza dahil dir. Villamız haşerelere veya böceklere karşı düzenli olarak ilaçlanmaktadır.

Doğal ortamda bulunan villamızda yine de haşera ve böcek görülme ihtimali bulunmaktadır.

Dalaman hava alanı 50km, Fethiye 13 km, Ölüdeniz plajı 20 km uzaklıktadır.

Hasar Depozitosu Hasar, zayi, kırık, dökük, vb. için girişte 2000 Türk Lirası depozito alınmaktadır. Herhangi bir problem olmadığında villa çıkışında depozito iade edilmektedir. Villaya girişinizde karşılaşacağınız hasar için geç olmadan lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Extra hizmetler: Dalaman hava alanı transferi, araç kiralama, Fethiye de ve çevresinde yapılan aktiviteler ( Yamaç paraşütü, dalış, tekne turu) çarşaf ve havlu, extra temizlik ve sağlık sigortaları fiyatlarımıza dahil değildir.

Müşterilerimizin bilgisine: Muhafazakâr tatil villamızın havuzunun ve güneşlenme alanının dışarıdan görünmemesi için her türlü önlemin alınmış olmasına rağmen, villanın diğer bölümlerinin (balkonlar, üst kat pencereleri, araç park yerleri, bahçenin bazı bölümleri vb. ) dışarıdan %100 olarak görünmemesi garanti edilemez.

Fethiye Karaçulha mahallesinin iç kesimlerinde yer aldığından, villaya gidilecek yollar dar ve/veya toprak (tali) yol olabilir.

Karaçulha bölgesi her ne kadar mahalle olsa da, dağınık bir yerleşime sahiptir ve villalarımız tenha bölgelerde bulunabilir. Eğer bu konuda hassasiyetiniz var ise rezervasyon departmanımızdan villaların yerlerini detaylı olarak sorunuz. Web sitemizde haritada gösterilen konumlar villaların konumları değildir. Navigasyonların yanlış yerlere yönlendirmesi nedeniyle bölgesel konumlar kullanılmıştır. Talep etmeniz halinde orijinal konumlar size gönderilecektir.

Villaya girişte ev sahipleri tarafından hasar teminatı olarak depozito alınmaktadır. Bu depozito girişte nakit olarak ödenmektedir. Çıkışta ev sahibi ya da temsilcisi tarafından yapılan kontrollerde evde herhangi bir hasar tespit edilmez ise bu tutar misafirlere iade edilmektedir. Bu tutar her ev için ayrı belirlenmektedir. Girişiniz esnasında karşılaşacağınız hasar ya da eksiklikleri lütfen vakit kaybetmeden rehberimize ya da ev sahibimize iletiniz

Aktiviteler