fbpx

Fiyatları İncele

Mayıs 2024

Min: 5 Gece

5.200 ₺

Ağustos  2024

Min: 7 Gece

9.300 ₺

Haziran 2024

Min: 7 Gece

7.200 ₺

Eylül 2024

Min: 5 Gece

8.500 ₺

Temmuz 2024

Min: 7 Gece

9.300 ₺

Ekim 2024

Min: 5 Gece

4.500 ₺

Rezervasyon
Villa 2
Villa

*Bayram dönemi fiyatları için bizimle iletişime geçmenizi geçmenizi rica ederiz. 

*Belirtilen tarihler arasındaki 1 gecelik konaklama fiyatlarımızdır.

*Aktiviteler hakkında bilgi almak için www.fethiyeaktiviteleri.com internet siteminizi ziyaret edebilirsiniz.

Fethiye Kiralık Villa Fiyatları

Fethiye Kiralık Villa Fiyatları listemizde yerini alan Villa Malhun Fethiye’nin Kayaköy bölgesinde yer almaktadır. Doğa manzaralı villamız, aileler için idealdir. Korunaklı Balayı villamız 2 yatak odalı ve 4 kişiliktir.

Villa: Fethiye aile villasında 2 yatak odası bulunmakta olup, 1 çift kişilik yatak, 2 tekli yatak klima, elbise dolabı, balkonda oturma grubu, banyo ve wc bulunmaktadır.

Salon: Fethiye kiralık balayı villasında klima, sandalye, masa, tv, uydu alıcı, oturma grubu, lavabo ve tuvalet bulunmaktadır. Salondan havuz kenarına çıkış yapılabilmektedir.

Mutfak: Fethiye kiralık balayı villasında çamaşır makinası, bulaşık makinası, elektrikli su ısıtıcı kettle, 2 lü ocak, 2 kişilik yemek takımı, kaşık, çatal, tencere, tava takımı, bardaklar bulunmaktadır.

Bahçe: Villanın bahçesinde, yüzme havuzu, teras, şezlong, güneş şemsiyesi, bahçe masası ve sandalyeler bulunmaktadır.

Fethiye Kiralık Villa Fiyatları

Önemli Bilgiler: Fethiye Kiralık Villa Fiyatları listemizdeki Villa Malhun’nun villanın giriş saati 16:00 çıkış saati ise 10:00’ dur. Villamız misafirlerimize temiz olarak teslim edilmektedir. Villa temizliği haftada 1 kez, havuz ve bahçe bakımı günde 1 kez görevliler tarafından yapılmaktadır. Ekstra yeni çarşaf ve havlu, ekstra temizlik, kiralık araç, sağlık vs. sigortaları fiyatlara dahil değildir.

Villa tatiliniz süresince elektrik, su, tüp gaz, günlük havuz ve bahçe bakımı ücretleri fiyatımıza dahil dir. Villamız haşere veya böceklere karşı düzenli olarak ilaçlanma yapılmaktadır.

Fethiye Kiralık Villa Fiyatları bünyemizdeki tüm villalarımız doğal ortamda bulunduğundan yine de haşera ve böcek görülme ihtimali bulunmaktadır.

Dalaman hava alanı 55 km, Fethiye 8 km uzaklıktadır.

Hasar Depozitosu: Fethiye Kiralık Villa Fiyatları bünyemizdeki tüm villalarımızda meydana gelebilecek hasar, zayi, kırık, dökük, vb. için girişte 3000 Türk Lirası depozito alınmaktadır. Herhangi bir problem olmadığında villa çıkışında depozito iade edilmektedir. Villaya girişinizde karşılaşacağınız hasar için geç olmadan lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Extra hizmetler: Dalaman hava alanı transferi, Araç kiralama, Fethiye ve çevresinde yapılan aktiviteler ( Ölüdeniz Yamaç paraşütü, dalış, tekne turu) çarşaf ve havlu, extra temizlik ve sağlık sigortaları fiyatlarımıza dahil değildir.

Müşterilerimizin bilgisine: Muhafazakâr aile tatil villası havuzunun ve güneşlenme alanının dışarıdan görünmemesi için her türlü önlemin alınmış olmasına rağmen, villanın diğer bölümlerinin (balkonlar, üst kat pencereleri, araç park yerleri, bahçenin bazı bölümleri vb. ) dışarıdan %100 olarak görünmemesi garanti edilemez. 

Bu villa Kayaköy’ün iç kesimlerinde yer aldığından, villaya gidilecek yollar dar ve/veya toprak (tali) yol olabilir.

Kayaköy her ne kadar köy olsa da, dağınık bir yerleşime sahiptir ve villamız tenha bölgelerde bulunabilir. Eğer bu konuda hassasiyetiniz var ise rezervasyon departmanımızdan villaların yerlerini detaylı olarak sorunuz. Web sitemizde haritada gösterilen konumlar villaların konumları değildir. Navigasyonların yanlış yerlere yönlendirmesi nedeniyle bölgesel konumlar kullanılmıştır. Talep etmeniz halinde orijinal konumlar size gönderilecektir.

Villaya girişte ev sahipleri tarafından hasar teminatı olarak depozito alınmaktadır. Bu depozito girişte nakit olarak ödenmektedir. Çıkışta ev sahibi ya da temsilcisi tarafından yapılan kontrollerde evde herhangi bir hasar tespit edilmez ise bu tutar misafirlere iade edilmektedir. Bu tutar her ev için ayrı belirlenmektedir. Girişiniz esnasında karşılaşacağınız hasar ya da eksiklikleri lütfen vakit kaybetmeden rehberimize ya da ev sahibimize iletiniz.

 

Aktiviteler