fbpx

Fethiye Kayaköy Tiny House Fiyatları

Fethiye Kayaköy Tiny House Fiyatları 

Fethiye Kayaköy Tiny House Fiyatları; Tiny House son yıllarda çok fazla tercih edilen konaklama konsepti olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle genç ve çekirdek ailelerin tercih ettiği konaklama tercihleri arasında yer almaktadır. Fethiye bölgesi gibi tatil yerlerinde Balayı villaları, Aile villaları, Tiny house  gibi birçok seçenek bulabilirsiniz. Fethiye Kiralık villalar da olduğu gibi, Tiny house fiyatları da özelliklerine göre değişmektedir. Fethiye kiralık villa rezervasyonu yapmanız konusunda tatil planınızı erken yapmanız size ekonomik ve yoğun tatil dönemleri için yer bulmanızda fayda sağlayacaktır.

Fethiye Kayaköy Tiny House Özellikleri

Misafirlerimizin en çok temizlik, konfor konusunda titiz olduklarını biliyor ve bu konu üzerine titizlikle çalışıyoruz. Tiny house’un  istediğiniz huzurlu, güvenli ve ev konforunda olması için büyük özen göstermekteyiz. Tiny house 2 kişi veya 4 kişilik çekirdek aileler için ekonomik tatil planı yapanların daha çok tercih ettiği konsept tir. Tiny house içerisinde 1 double yatak, 2 tekli yatak, tüm mutfak araç gereçleri ile özel havuzlu villalarda olduğu gibi Tiny house da da özel havuz bulunmaktadır.

Fethiye Kayaköy Tiny House Fiyatları
Fethiye Kayaköy Tiny House Fiyatları

Fethiye Kayaköy Tiny House Fiyatları

Fethiye Kayaköy Tiny House Fiyatları 2023 | 2024 | 2025 tatil yapacağınız döneme veya aylara göre değişiklik göstermektedir. Fethiye Tiny House kiralama da erken rezervasyon dönemi sizlere en uygun fırsatı sunmaktadır. Bu dönem Fethiye bölgesinde yapılan Ölüdeniz Babadağ yamaç paraşütü, Fethiye tüplü dalış, Ölüdeniz tekne turu, Saklıkent jeep safari vb gibi aktivitelerin bulunduğu tatil paketleri satın almak için de en uygun dönemdir. Tatile gelen misafirlerimizin eğlenceli ve konforlu tatil geçirmeleri konusunda hizmet yelpazemizi her daim geniş tutmaktayız.

Fethiye Kayaköy Tiny House Fiyatları 2023 | 2024 | 2025 | 2026 yılları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0538 920 9040 hattımızı arayabilirsiniz.

 

 

Yorum bırakın