fbpx

Fethiye Hotelleri Tatil Paketleri Fiyatları

Fethiye Hotelleri Tatil Paketleri Fiyatları

Fethiye Hotelleri Tatil Paketleri Fiyatları; Türkiye’nin en gözde bölgelerinin başında Fethiye gelmektedir. Fethiye tatilini diğer bölgelerden ayıran en önemli özellik ise deniz, kum, güneş tatilinin olmamasıdır. Fethiye tatilinde hemen hemen herkes aktivitelere katılmaktadır. Fethiye Hotellerimizi https://www.tatil365gun.com/fethiye-hotelleri/ adresinden inceleyebilirsiniz.

Fethiye Hotelleri Tatil Paketleri Fiyatları
Fethiye Hotelleri Tatil Paketleri Fiyatları

Fethiye de tatil yapacak misafirlerimiz için hazırlanan Fethiye tatil paketlerimiz ile konaklama ve aktiviteler için zaman kaybı yaşamazsınız. Fethiye bölgesinde tercih edeceğiniz hotellerimizden rezervasyonunuzu yapar, yine tercih edeceğiniz tatil paketinin programını size sunarız. Fethiye tatil paketlerimize katılmak için belirli gün, ay ve hafta programı yoktur. Sizin tercih edeceğiniz 4 Gece 5 gün konaklama veya 3 gece 4 gün konaklama dahil aktiviteli paket turlarımızdan faydalanabilirsiniz. Sizin için oldukça ucuz tatil paketlerimizden faydalanmak için tatil dönemlerindeki yoğunluğu göz önünde bulundurarak erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Misafir odaklı Fethiye tatil paketleri ile size sunulan Fethiye tatil fırsatlarını kaçırmayın…

Fethiye de ki hotelinize ulaşım misafirimize aittir. Dalaman Hava Limanından Fethiye Otogarına ulaşım için Muttaş, Havaş servislerini kullanabilirsiniz. Fethiye de aktivitelerden sonra boş kalan zamanlarınızda gezilecek için www.fethiyegezirehberi.com, kiralık araç için www.fethiyearackiralama.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Tatiliniz için planlanan aktivite sıralaması hava şartlarına ve yoğunluk durumuna göre değişiklik gösterebileceğini belirtmek isteriz.

Neden tatil365gun.com dan tatil paketi almalıyız ?

Fethiye’yi tercih edecek misafirlerimiz öncelikle hotel, otel, apart ve villa fiyatları daha sonra yapmak istedikleri aktiviteleri araştırmaktadırlar. Konaklama rezervasyonu yaptırdıktan sonra Fethiye geldiklerinde ise aktivite için ofisleri gezip fiyat araştırması yaparken tatil günlerini burada harcadıkları gibi aynı zamanda yoğunluktan dolayı da birçok aktivite için yer bulamadıkları olmuştur.  Biz tatil365gun.com ekibi olarak sizlere tatile çıkmadan hotellerimizi ve tatil paketlerimizi sizlere sunarak karar vermenize yardımcı oluruz. Bu sayede Fethiye tatiline gelmeden önce hotel, otel, apart ve villa ile yapmak istediğiniz aktivitelerin rezervasyonunu yapar size de tatilinin keyfini ekonomik olarak sunarız.

Fethiye Hotelleri Tatil Paketleri Fiyatları

Birçok tatil paketlerin de konaklama yapacağınız hoteller de, apartlar daki  fiyatlar misafirlerin aynı odada kalmasına rağmen 1-2 ve 3 kişi için aynı tatil paketi üzerinden  fiyatlandırma yapılmaktadır. Bizim fiyatlarımız da misafirler aynı odada kalması durumunda kişi sayısına göre fiyatlarımız düşmektedir. tatil365gun tatil paketlerinde bu fiyat politikasına rastlamazsınız.. Misafir memnuniyetinin ön planda olduğu tatil paketlerimiz için sizi de Fethiye ye bekleriz.

Fethiye Otelleri Tatil Paketleri
Fethiye Otelleri Tatil Paketleri 0538 920 9040

Fiyatlarımıza Dahil Olanlar

 ✓Konaklama

✓ Hotel de Sabah Kahvaltısı  

✓Aktiviteler için hotel transferi (alınma ve bırakma)

   Not: Yürüme mesafesinde aktiviteler için geçerli değildir.

✓Katılacağınız turlardaki öğle yemekleri

   Not: Yamaç Paraşütü ve Bungy Jumping hariç

✓Katılacağınız aktivitelerde sigorta

✓Rehberlik hizmeti

Extra ücret olan hizmetler

✓Fethiye den hotele olan ulaşım ücreti

✓Otelde alınan içecekler

✓Otelde kahvaltı haricinde alınan yemekler

✓Ören yerleri giriş ücreti

✓Turlarda alınan içecekler

✓Kişisel harcamalar

✓Belirtilen bölgelerin dışında kalan otel ve adreslerden Letoonia Hotel ve Hillside Hotel transferleri ek ücret talep edilmektedir.

Rezervasyon ve Ödeme

Hoteliniz ve tatil paketi için rezervasyonunuz personelimiz tarafından yapıldıktan sonra ödeme için ön ödeme (kaparo) yatırmanız gerekmektedir. Ön ödemeniz konaklama ve aktiviteleri (tatil paketini) kapsamaktadır. Ön ödemeyi Hesap numaramıza Eft, Havale olarak yapabilir kalan tutarı ise ister nakit isterseniz kredi kartı olarak ödeme yapabilirsiniz.

İptal ve İade Şartları

Rezervasyon iptalinizi tatilinize 3 gün önceye kadar yapabiliyor kesinti olmadan yapmış olduğunuz ön ödemeyi (kaporayı) kesintisiz iade ediyoruz. Tatilinize daha kısa süre kaldığından ön ödemenin % 30’nun ödemesini yapamıyoruz. Tatildeyken katılacağınız aktivitelerin iptali için ise 1 gün öncesinden haber vermeniz gerekmektedir.

Yorum bırakın