fbpx

Fethiye Çalış Plajı Otel Fiyatları

Fethiye Çalış Plajı Otel Fiyatları

Fethiye Çalış plajı otel fiyatları her yıl bu bölgede tatil yapmak isteyen yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla araştırılmaktadır. Çalış plajı Türkiye genelinde oldukça ünlü olan bir plajdır. Ziyaretçilerin Çalış Plajı otel fiyatları araştırmasının nedenlerinden biri de plajın ünüdür. Çalış Plajı otelleri denize sıfır konumda bulunan oteller arasındadır. Tatil boyunca konaklamayı başka bir boyuta taşıyan Çalış plajı otelleri denizin sonsuz görüntüsü, sakinlik ve gökyüzünün renklerini uzun uzun izleme imkanı sağlamakta.

Fethiye Çalış Plajı Otel Fiyatları
Fethiye Çalış Plajı Otel Fiyatları

Fethiye Çalış Plajı Otelleri Ayrıcalıkları

Fethiye Çalış plajı otel fiyatları, tatil günlerinden çok önce araştırılmakta ve tatil severler tarafından erkenden rezervasyonlar yapılmaktadır. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak şöyle dursun Çalış Plajı Otellerinde konaklamak için önce davranmanız şart. İnsanların ısrarla tatil konaklaması tercihinde Fethiye Çalış Plajı otellerini istemelerinin nedenlerinden biri de otellerin neredeyse merkezde konumlanıyor olması. Fethiye müthiş bir tatil beldesi olmasının yanı sıra şehir içi ulaşım olanaklarının da bir hayli gelişmiş olduğu bir yerdir. Bu nedenle merkeze yakın olmak Fethiye aktiviteleri ulaşım konusunda da ziyaretçilere kolaylık sağlamaktadır.

Fethiye Çalış Plajı Otel Fiyatları
Fethiye Çalış Plajı Otel Fiyatları

Fethiye Çalış Plajı Yapılabilecek Aktiviteler

Çalış plajı, yapılabilecek birçok aktivitenin de bulunduğu bir bölgedir. Çalış plajı civarında konaklama imkanına sahipseniz öncelikle Çalış plajında sakin ve huzurlu bir güneşlenme keyfi yapmanızda fayda var. Yolculuğun yorgunluğunu üzerinizden atıp biraz deniz ile dinlendikten sonra aktivitelere zaman ayırabilirsiniz.

1. Çalış Plajı Koy Gezileri

Fethiye, birçok koyu ve neredeyse doğallığı bozulmamış alanları ile insanların defalarca gitmek istediği yerlere sahip. Berrak ve renkli sularda farklı koylarda yüzmek ve tekne turu yapmak sizin için unutamayacağınız hatıralarınızdan biri olacaktır. Çalış otelleri için hazırlanan paket turları en uygun fiyatlarla almak için destek hattımızı arayabilirsiniz.

2. Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü

Ölüdeniz Babadağ Yamaç paraşütü ile adrenalin ve sakinliği peş peşe yaşayacağınız ilginç bir tur yapabilirsiniz. Yamaç paraşütü aktiviteleri Fethiye bölgesinde en çok yapılan aktivitelerden biridir. Her yıl yüzlerce insan sadece yamaç paraşütü yapabilmek için bu bölgeyi ziyaret etmektedir.

3. Fethiye Tüplü Dalış

Denizin altında bilmediğimiz binlerce canlının yaşadığı göz kamaştıran bir dünya var. Bu dünyaya daha yakın olmak ve bambaşka canlılarla tanışmak için Fethiye tüplü dalış turlarına katılabilirsiniz. Deniz göründüğünden çok daha fazlasını saklar.

Fethiye Tatil Paketleri
Fethiye Tatil Paketleri

Fethiye Çalış Plajı Otel Fiyatları ve Fethiye tatil paketleri hakkında bilgi almak için www.tatil365gun.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıntılı otel görselleri, aktivite paketleri, Çalış plajı çevresinde yapabileceğiniz aktiviteleri yakından görmek için web sitesini ziyaret edebilir 0538 920 9040 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Çalış plajı otel fiyatları arasından en uygun maliyeti ve bütçe dostu otelleri erken rezervasyon fırsatları ile tercih etmek için geç kalmayın. Merak ettiğiniz her şey www.tatil365gun.com ‘da sizleri bekliyor.

Fethiye Çalış Otelleri Tatil Paketi 

MİNİ PAKET: YAMAÇ PARAŞÜTÜ + ÖLÜDENİZ TEKNE + JEEP SAFARİ

STANDART PAKET : YAMAÇ PARAŞÜTÜ + DALIŞ + JEEP SAFARİ 

EKONOMİK PAKET : FETHİYE TEKNE TURU + JEEP SAFARİ + DALYAN TEKNE TURU

ADRENALİN PAKET: YAMAÇ PARAŞÜTÜ + JEEP SAFARİ+ BUNGY JUMPING

EXTREM PAKET: YAMAÇ PARAŞÜTÜ + JEEP SAFARİ + BUNGEE JUMPING + FETHİYE TEKNE TURU 

Fethiye Çalış Otelleri Tatil Paketi Fiyatları 2021 | 2022 | 2023 | 2024 ve Çalış Otel Fiyatları 2021 | 2022 | 2023 | 2024 hakkında bilgi almak için 0538 920 9040 numaralı destek hattını arayabilirsiniz.

Yorum bırakın