fbpx

Diğer Önemli Bilgiler

VİLLAYA–APARTA–DAİREYE–YAZLIĞA-TATİL EVLERİNE-OTELLERE GİRİŞ / ÇIKIŞ

Rezervasyon başlangıç günü villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller için giriş saati, en erken 16.00’dır. Müşteri; belirtilen saatten önce villaya-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellere giriş yapamaz. Müşterinin; belirtilen saatten önce gelmesi durumunda villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellere giriş yapamamasından kaynaklanan sorunlardan Babadağ Travel-www.tatil365gun.com kesinlikle sorumlu tutulamaz. Ancak ev sahipleri binalarında erken giriş için insiyatif gösterebilirler, ev sahiplerinin bu insiyatifi temizliğin erken bitmesi, binanın erken teslim edilmesi gibi durumlara bağlıdır. Ancak Babadağ Travel-www.tatil365gun.com erken giriş için bir garanti vermemektedir. Rezervasyon sonunda villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller ayrılış saati tüm bölgelerimiz için, en geç sabah saat 11:00’dur. Seyahat planlarının her iki tarafın da mağdur olmaması için bu saatlere göre yapılmasını önemle hatırlatırız. Erken çıkış yapılmak istenmesi durumunda Babadağ Travel-www.tatil365gun.com yetkililerine 24 saat önceden bilgi verilmesi gerekmektedir. Yoğunluk nedeni ile villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellerde oda kontrolü yapılamadan müşterinin villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellerden çıkış yapması durumunda hasar depozitosu müşterinin bildireceği bir banka hesabına gönderilecektir, gönderim masrafları hasar depozitosunun içinden ödenecektir. Müşterinin kendi isteği ile villayı-yazlığı-daireleri-tatil evlerini-apartları-otelleri erken terk etmesi durumunda müşteriye konaklama ücreti için herhangi bir para iadesi yapılmayacaktır.

VİLLA-APART-DAİRE-YAZLIK-TATİL EVİ-OTEL KAPASİTESİ

Villalarımıza-Yazlık-Daire-Tatil Evleri-Apartlar-Oteller internet sayfamızda belirtilen kapasitenin üzerinde ya da rezervasyon yapılırken belirtilen kişi sayısının üzerinde misafir kesinlikle kabul edilmemektedir. ( Çocuklar ve bebekler dahildir.) Rezervasyon kesinleştikten sonra müşteri tarafından kişi sayısında bir değişiklik yapılmak istenirse, Babadağ Travel-www.tatil365gun.com yazılı olarak başvurulacak ve villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellerin kapasite durumuna göre Babadağ Travel uygun gördüğü takdirde bu değişiklik onaylanabilecektir. www.tatil365gun.com müşteriden ilave ücret talep edebilecektir. Villaya-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otelleri giriş yapıldıktan sonra rezervasyon listesinde belirtilen misafirlerin dışında villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller misafir kesinlikle kabul edilmemektedir. Aksinin tespit edildiği durumlarda Babadağ Travel-www.tatil365gun.com misafirlerin villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otelleri terk etmesini isteme, rezervasyonu tamamen iptal etme veya kiralama döneminin sona ermesini beklemeden villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller tamamen boşaltılmasını talep etme, ücretin tamamını ve ekstra ücret talep etme hakkına sahiptir. Villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otelleri kiralanma aşamasında müşterinin beyanı doğrultusunda işlem yapılmakta olup müşteri vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu, bu hususta doğacak tüm sorumlulukları kabul eder.

VİLLA-APART-DAİRE-YAZLIK-TATİL EVİ-OTEL TEMİZLİĞİ BAKIMI VE EKSTRA GİDERLER

Günlük, haftalık, aylık villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller kiralama fiyatlarına giriş temizliği dahildir. 2 (iki) Hafta ve üzeri konaklamalarda haftalık temizlik ve havlu/çarşaf vs. değişimi fiyatlara dahildir. Bunun dışında talep edilecek her türlü temizlik ve havlu/çarşaf vs. değişimi ücrete tabidir. Her sabah erken saatlerde havuz ve bahçe bakımı yapılmakta olup kiralama süresince villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellerde herhangi bir teknik sorun yaşanırsa Babadağ Travel-www.tatil365gun.com tarafından giderilecektir. Tüm villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller havuz, bahçe ve diğer demirbaşlarının periyodik bakımlarının yapılabilmesi için görevli personelin villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otel bahçesine ya da içine girmesi gerekmektedir. Bu hizmetlerin aksamadan yürütülebilmesi için müşteri, görevli personelin gerektiği durumlarda villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller girmesine müsaade etmelidir. Aksi, internet sitemizdeki villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller detay sayfasında belirtilmediği sürece elektrik, su, tüp gaz, havuz aydınlatması, internet bağlantısı ve klima kullanımı fiyatlara dahildir. Havuz aydınlatması, klima ve internet her villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller standart olarak mevcut olmayabilir, bu nedenle kiraladığınız villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller özelliklerini villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller özellikler sayfamızdan dikkatlice okumanız tavsiye edilmektedir.

EVCİL HAYVAN/SİGARA

Evcil hayvan izni olan villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller dışındaki tüm kiralık villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellere evcil hayvan getirilmesi yasaktır. Aksi takdirde Babadağ Travel-www.tatil365gun.com anlaşmayı tek taraflı fesh etmeye yetkilidir ve hiçbir geri ödeme yapmadan müşteriyi evden çıkarma hakkına sahiptir. Villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellerin tamamının kapalı alanlarında sigara içilememektedir.

FİYATLAR

İnternet sayfamızda belirtilen villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller kiralama bedelleri günlük, haftalık, aylıktır. Kapora, banka hesaplarımıza havale yolu veya EFT yolu ile yapılabilmektedir.

REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİĞİ

Rezervasyon yaptığınız tarihlerde değişiklik yapma hakkınız mevcuttur ancak birkaç koşula bağlıdır.
Değişiklik sadece aynı villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller için geçerli olup, rezervasyon değişiklik işlem ücreti vardır. Rezervasyon tarihinizin bir gün bile değişmesi, ev sahibine ve size gönderilen bütün formların değiştirilip tekrar gönderilmesi anlamına gelmektedir. Sezon değişikliğinden doğan fiyat farklarının tekrar hesaplanıp, ev sahibine yapılan ön ödeme ücreti ve kesilen faturaların değişmesi demektir. Bize ciddi bir iş yükü getirdiği için bu ücret talep edilmektedir.
Rezervasyon tarihinizi eve giriş tarihinize ne kadar süre kala değiştirmek istediğinizde ayrı bir kriterdir. Eve giriş tarihinize 45 günden az bir süre kalmış ise tarih değişikliği yapamazsınız. Bunun sebebide sizin için ayrılmış olan dönemin 45 günden az bir süre kaldığında başka bir misafire kiralanma ihtimalinin çok az olmasıdır.

HASAR DEPOZİTOSU

Her villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller dairenin özelliğine göre farklı miktarda bir hasar depozitosu müşteriden tahsil edilecektir. Bu depozito miktarı rezervasyon işlemi esnasında müşteriye gönderilen konfirmasyon belgesinde yazılı olarak yer alacaktır. Hasar depozitosu müşteriden, villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller giriş günü nakit olarak tahsil edilecek ve müşteri villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otelden ayrılmadan önce yapılacak kontrolde, sağlam olarak teslim edilen villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller ile villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller demirbaşlarında bir hasar,eksik vs. yok ise nakit olarak iade edilecektir. Müşterinin sözleşmede belirtilenden erken bir saatte villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller ayrılmak istemesi veya yoğunluk nedeni ile villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller çıkış kontrolünün yapılamaması durumunda, depozito müşteriden alınacak bir hesap numarasına gönderilecektir. Villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellerde oluşan hasar, alınan depozitoyu aşan miktarda ise müşteriden bu hasarı ödemesi istenecek, aksi durumlarda yasal yollara başvurulacaktır.

YÜZME HAVUZLARI

Villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller yüzme havuzu ısıları; hava durumuna ve mevsimsel sıcaklığa göre değişkenlik gösterir, villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller kiralayan müşteri, havuzun soğuk olmasından dolayı havuza girememesinden ve bu yüzden havuzu kullanamamasından Babadağ Travel-www.tatil365gun.com kesinlikle sorumlu tutulamaz. Villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller kiralayacak olan müşteri, villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otelleri kiralayacağı tarihte hava durumunu öğrenmek için; Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü web sitesinden veya Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nü telefonla arayıp bilgi alabilirler.

SORUMLULUKLARIMIZ VE GARANTİ

Babadağ Travel-www.tatil365gun.com; villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller belirlenen tarih ve saatte, temiz ve kullanıma hazır olarak müşteriye teslim edilmesinden sorumludur. Villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller girişte, eğer bozuk, çalışmayan herhangi bir eşya ya da aksaklık varsa müşteri tarafından Babadağ Travel-www.tatil365gun.com derhal bildirilmeli ve bu aksaklıkların giderilmesi talep edilmelidir. Babadağ Travel-www.tatil365gun.com bu talebi villa-yazlık-daire-tatil evleri-apart-otel sahibine ya da ilgili şirkete bildirecek ve en geç 48 saat içinde bu aksaklığın giderilmesini sağlayacaktır. Babadağ Travel-www.tatil365gun.com aksaklığın giderilmesinden sorumlu değildir, aksaklığın giderilmesine yardımcı olur.Babadağ Travel-www.tatil365gun.com zamanında bildirilmeyen aksaklıklardan sorumlu tutulamaz. Babadağ Travel-www.tatil365gun.com, villa- yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otel sahibi ile müşteri arasında aracı durumundadır ve bu nedenle villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellerde oluşabilecek aksaklıkların giderilmesinden villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller sahibi sorumludur. Bunun dışında ortaya çıkabilecek ve müşterilerin kendi sorumluluklarında olan hiçbir kaza, hastalık, yaralanma, havuzda boğulma, ölüm, hırsızlık vb. ve villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller de olabilecek yangın, hırsızlık vb. olaylardan ve kazalardan Babadağ Travel-www.tatil365gun.com sorumlu tutulamaz. Bunun dışında, müşterinin villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellere ulaşmasında, geri dönüşlerinde, tatil sırasında üçüncü şahıslardan/firmalardan alacakları gezi, alışveriş, yiyecek, içecek, eğlence, ulaşım, seyahat, rehberlik hizmetleri vb. gibi herhangi bir servisten doğacak sorunlardan Babadağ Travel-www.tatil365gun.com kesinlikle sorumlu olmayacaktır. Müşteri, villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller de ayrıldıktan sonra, villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller de kaldığı süre içerisinde Babadağ Travel-www.tatil365gun.com’a bildirmediği bir aksaklık ya da arıza nedeni ile alamadığı bir hizmet için herhangi bir hak ya da geri ödeme talep edemez.

MÜŞTERİLERİN SORUMLULUKLARI

Müşteriler villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellerde, havuzu, bahçe mobilyalarını, villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller kendilerine çalışır ve sağlam durumda teslim edilen tüm elektrikli ve elektronik eşyalar ile diğer mobilyaları temiz kullanmakla yükümlüdür. Müşteriler kendilerine temiz teslim edilen tüm mutfak eşyalarını aynı şekilde temiz bırakmak zorundadır. Villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellerde çıkış günü tüm çöpler atılmış ve bulaşıklar yıkanmış şekilde villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller teslim edilmelidir. Aksi durumlarda ve villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller makul ölçülerin üzerinde kirli bırakıldığı durumlarda Babadağ Travel-www.tatil365gun.com bir temizlik ücreti tutarı hasar depozitosundan tahsil edecektir.

Villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellerde oluşan herhangi bir hasar durumunda, müşteriler Babadağ Travel’ı haberdar etmekle yükümlüdür. Müşterilerin konakladıkları süre içinde villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellere verecekleri her türlü hasar ve kaybettikleri her türlü eşyanın bedeli eğer hasar depozitosu alınmışsa bu depozitodan düşülecek, hasar depozitosunu aşan hasar durumlarında ise müşteriden nakit olarak ödemesi talep edilecektir.

Ayrıca müşteri ve beraberindekiler toplumsal ve ahlaki kurallara uymaya, çevreyi rahatsız edecek şekilde gürültü yapmamaya, yüksek sesle müzik dinlememeye, ülkemiz kanunlarınca yasaklanan ve suç teşkil eden davranışlarda bulunmamaya özen göstermelidirler. Bu gibi nedenlerle müşteri ve beraberindekiler hakkında Babadağ Travel-www.tatil365gun.com ‘a bir şikayet ulaşması durumunda Babadağ Travel-www.tatil365gun.com müşteriden rezervasyon süresi dolmadan villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otelleri boşaltmasını isteme hakkına sahiptir.

Web sayfasında belirtilen ve muhafazakar,mutaasıp (havuzu dışarıdan görünmeyen (villalar-yazlık-tatil evleri-apartlar) olarak tanımlanan villalarda konaklama yapacak olan müşterilerimizin, yüzde yüz, görünmemezlik garantisini www.tatil365gun.com vermez. Görünmemezlik konusunda, müşterileriler kendi mahremiyetlerini kendileri sağlamak durumundadır. Bu gibi problemlerde, Babadağ Travel-www.tatil365gun.com, sorumluluk kabul etmez. Babadağ Travel-www.tatil365gun.com, bu gibi problemlerden kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Misafir-Kiracı (Müşteri), Villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otele girişinde Babadağ Travel-www.tatil365gun.com’un düzenlemiş olduğu “Villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller Kira Sözleşmesi” ni okuyup, anlayıp, imzalamak zorundadır, aksi takdirde; Babadağ Travel-www.tatil365gun.com’a daha  önce ödemiş olduğu tüm paralar müşteriye iade edilmeyecektir ve villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellerde konaklaması yaptırılmayacaktır (kira tek taraflı olarak, Babadağ Travel-www.tatil365gun.com tarafından fesh edilecektir). Babadağ Travel-www.tatil365gun.com sözleşmedeki tüm bedeli talep etme hakkı doğacaktır. Villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller Kira Sözleşmesinin bir nüshasını sitemizden alabileceğiniz gibi Babadağ Travel-www.tatil365gun.com yetkilisinden de isteyebilirsiniz.

MÜCBİR SEBEPLER

Mücbir sebepler kapsamına giren durumlarda Babadağ Travel-www.tatil365gun.com ve müşteri hiçbir yasal sorumluluk altına girmeden bu sözleşmeyi karşılıklı olarak fesh edebilir. Ülkedeki savaşlar, konaklama yapılacak bölgedeki doğal afetler, ülke genelinde salgın hastalıklar mücbir sebep kapsamında değerlendirilecektir.

ŞİKAYETLER

Müşteriler villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellerde kaldıkları süre içerisindeki şikayetlerini hemen Babadağ Travel-www.tatil365gun.com’a bildireceklerdir. Şikayet konusu durum, Babadağ Travel-www.tatil365gun.com görevlilerince incelenecek ve gereken tedbirler derhal alınacaktır. Konaklama süresinde bildirilmeyen, konaklama bittikten ve villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otelden ayrıldıktan sonra yapılacak şikayetlerden Babadağ Travel-www.tatil365gun.com kesinlikle sorumlu tutulamayacaktır.

GÜVENLİK VE GİZLİLİK POLİTİKASI

Babadağ Travel-www.tatil365gun.com, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanım Sözleşmesi’nde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirkete veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Babadağ Travel-www.tatil365gun.com hiç bir zaman ziyaretçilerin, kayıtlı kullanıcıların ve ortakların kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara satmamaktadır. Kişisel bilgiler; adı soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi ifade etmektedir Babadağ Travel-www.tatil365gun.com, kişisel bilgileri kendi bünyesinde kullanıcı profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla üçüncü kişiler ile paylaşabilecektir. Babadağ Travel-www.tatil365gun.com, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Babadağ Travel-www.tatil365gun.com’un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, “www.tatil365gun.com” sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Babadağ’ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. www.tatil365gun.com sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. www.tatil365gun.com, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.www.tatil365gun.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgiler toplamak amacıyla da kullanılabilir.

DİĞER ÖNEMLİ BİLGİLER

1) Villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellere giden yolların bozuk olması, yokuş yukarı olması, stabilize olması, ıslak zemin olması vs. gibi, Babadağ Travel-www.tatil365gun.com ‘un önüne geçemediği durumlarda Babadağ Travel-www.tatil365gun.com kesinlikle sorumlu tutulamaz.

2)Villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellere ulaşım esnasında oluşabilecek kaza vs. kısacası her türlü olumsuzluktan Babadağ Travel-www.tatil365gun.com kesinlikle sorumlu tutulamaz.

3)Bazı villaların inşaasında kullanılan, farklı malzemeler (sedir ağacı, çam ağacı, bazı plastik ürünler, bahçede veya villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellerin içinde bulunan her türlü bitki vs.) müşteriyi sağlıksal yönden veya psikolojik yönden rahatsız etmesi durumunda, bu olaydan Babadağ Travel-www.tatil365gun.com kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4)Tüm Villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellerde konaklayacak olan müşterilere özel araç lazım olacaktır. Müşterinin villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellere ulaşımı kendi sorumluluğundadır. Babadağ Travel-www.tatil365gun.com kesinlikle sorumlu tutulamaz.

5)Villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otelleri kiralamış ve rezervasyon yaptırmış olan müşteri, kiralamış olduğu villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellerin coğrafi konumundan dolayı hoşnutsuz kalması durumundan Babadağ Travel-www.tatil365gun.com sorumlu tutulamaz.

6) Babadağ Travel-www.tatil365gun.com, villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellerin konumunu Google Harita üzerinden, yaklaşık olarak işaretlemiştir.

7)Villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller için ulaşım esnasında, özel veya kiralamış olduğunuz aracın zarar görmesinden Babadağ Travel-www.tatil365gun.com sorumlu tutulamaz.

8)Villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otelleri kiralamış olan müşterinin aracının (motor, otomobil vs.) altının yere yakın olması, aracın motor gücünün zayıf olması, müşterinin; otomobil, motor vs. kullanmadaki acemiliği ve buna bağlı olarak villaya-yazlıklara-daireye-tatil evlerine-apartlara-otellere ulaşamaması sebebiyle ortaya çıkabilecek her türlü olumsuzluk müşterinin kendi sorumluluğundadır. Bu gibi veya buna benzer sorunlardan Babadağ Travel-www.tatil365gun.com kesinlikle sorumlu tutulamaz.

9) Villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller hakkındaki “www.tatil365gun.com” detay sayfasında belirtilen “uzaklık tablosu” yaklaşık olarak yazılmıştır. Mesafeler tam net olarak belirtilmemiştir. Ufak tefek yanılmalar olabilir. Villa-yazlık-daire-tatil evleri-apart-otelleri kiralayan müşteri bunu göz önüne almayı kabul eder.

10) Villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller hakkındaki “www.tatil365gun.com” detay sayfasında “uzaklık tablosu”nda belirtilen mesafeler, en yakın restaurant , en yakın plaj, en yakın yerleşim yeri, en yakın toplu taşımanın geçtiği yol ve en yakın havaalanı göz önünde bulundurularak yazılmıştır. Belirtilen restaurant veya market kapanmış ise Babadağ Travel-www.tatil365gun.com sorumluluk kabul etmez.

11) Villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellerde bulunan havuzda oluşacak boğulma, düşme, ayak kırılması, kol kırılması ve aktivitelerde meydana gelecek yaralanma, kol kırılması-boğulması, ölüm gibi oluşacak tüm kazalardan Babadağ Travel-www.tatil365gun.com sorumlu tutulamaz.

12) Villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller de oluşacak müşterinin sebep olduğu tüm kazalar ve olaylardan yangın, elektrik kaçağı, tüp kaçağı ve bunun sonucunda oluşacak ölüm ve kazalardan,  telekomdan kaynaklanan telefon ve internet kesilmesi, Elektrik Şirketinden kaynaklanan elektrik kesilmesinden Babadağ Travel-www.tatil365gun.com sorumlu tutulamaz.

13) Sitemizde belitmiş olduğumuz Villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-otellerin birebir aynısı olup sitede göründüğü gibi olmadığını, sitede daha iyi göründüğünü, sitede daha büyük olduğu v.b. gibi bahaneler kabul edilemez ve Babadağ Travel-www.tatil365gun.com sorumlu tutulamaz.

14) Villa-yazlık-daire-tatil evleri-apartlar-oteller doğal ortamlar da ve mahalle arasında yer aldığından misafirleri-müşteriyi akrep, böcek sokması, köpek ısırması ve vb. olaylardan dolayı Babadağ Travel-www.tatil365gun.com sorumlu tutulamaz.

15) Cenaze, ölüm, düğün, sağlık problemi, kaza, salğın hastalık veya kamu veya özel şirket personelinin izin iptali vb. durumlarda  kiralama şartları harfiyen geçerli olup iptal durumu söz konusu değildir.

Müşteri yukarıda belirtmiş olduğumuz tüm koşulları kabul etmiş olup bu vb. bahaneleri üreterek kira sözleşmesini fesih çabasına girmesi takdirinde Babadağ Travel-www.tatil365gun.com sözleşmeyi tek başına fesih etme hakkını ve sözleşme bedeli talep etme hakkını kullanabilir.

İHTİLAFLAR

Bu sözleşmenin kapsamına giren konularla ilgili ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlıklarda Fethiye İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkilidir.

VİLLA-YAZLIK-DAİRE-APART-TATİL EVLERİ VE TATİL PAKETLERİ HERHANGİ BİRİNE REZERVASYON YAPTIRAN MÜŞTERİLER YUKARIDAKİ ŞARTLARIN TAMAMINI KABUL ETMİŞ SAYILIRLAR. BU ŞARTLARIN HERHANGİ BİRİNE AYKIRI DAVRANIŞ ” BABADAĞ TRAVEL ” REZERVASYONLARI TEK TARAFLI İPTAL ETME, GERİ ÖDEME YAPMAMA VE ÜCRETİN TAMAMI TALEP ETME HAKKI VERİR.

Yorum bırakın