fbpx

Fiyatları İncele

01 Mayıs – 31 Mayıs 2023

Min: 5 Gece

1600 ₺

01 Ağustos – 31 Ağustos 2023

Min: 7 Gece

2600 ₺

01 Haziran – 30 Haziran 2023

Min: 7 Gece

2200 ₺

11 Eylül – 30 Eylül 2023

Min: 5 Gece

2200 ₺

01 Temmuz – 31 Temmuz 2023

Min: 7 Gece

2600 ₺

01 Ekim – 31 Ekim 2023

Min: 5 Gece

1800 ₺

Rezervasyon
Oteller
Oteller
Tatil Paketlerini İncele

GENEL UYARILAR !

*Ramazan ve Kurban Bayramı Tatilleri Fiyatlarımıza dahil değildir. Bayram dönemleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

*Apartlar da mutfaklarında tüm araç ve gereçler mevcut tur.

*Apartlar da yemek ve içecekler misafirlerimize aittir.

*Hotel Odalarına giriş saati 14:00 dan itibaren başlamaktadır. Odalardan çıkış saati en geç 11:00 dir.

*Tesise evcil hayvan kabul edilmemektir.

Fethiye Kiralık Tatil Evleri-Likya Evi

*Aktiviteler hakkında bilgi almak için www.fethiyeaktiviteleri.com internet siteminizi ziyaret edebilirsiniz.

Konumu: Fethiye kiralık tatil evleri listemizdeki Likya Evi Fethiye’nin Taşyaka mahallesi Likya sitesi içerisinde konumlanmaktadır. Fethiye’nin huzur veren doğal ortamı, aktiviteleri ve tarihi güzellikleri ile misafirlerini ağırlamaktadır. Kiralık tatil evi semt pazarına (Cumartesi) 1.5 km, Özel hastaneye 1.5 km, AVM’ye 2 km, Ölüdeniz plajına 8 km, Çalış plajına 10 km ve Fethiye şehir merkezine 4 km ve Dalaman hava alanı 140 km uzaklıktadır.

Fethiye Kiralık Tatil Evleri-Likya Evi

Tatil Evinin Özellikleri: Likya Sitesi içerisinde yer alan Fethiye tatil evi 4 kişi konaklama kapasitesine sahip olup içerisinde 1 adet 2 kişilik yatak ve 2 adet 2 kişilik tekli yatak bulunmaktadır. Odada temiz çarşaf, yastık kılıfı, klima, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, saç kurutma makinesi, temizlik ürünleri, otopark, özel banyo ve wc bulunmaktadır. Fethiye kiralık tatil evi bünyesinde yüzme havuzu bulunmaktadır. Yeme içme misafirimize aittir. Mutfağımız da lezzetli yemeklerinizi pişirebilirsiniz. 

Salon: Fethiye tatil evi Likya’nın salonunda klima, sandalye, masa, LCD tv, uydu alıcı, ses sistemi, kanepe, lavabo ve tuvalet bulunmaktadır. Evimizde wi-fi bulunmamaktadır.

Mutfak: Mutfağımızda ihtiyaç duyacağınız tüm araç ve gereçler ile 4 kişilik yemek masası bulunmaktadır.

Fethiye Kiralık Tatil Evleri-Likya Evi

Önemli Bilgiler: Fethiye kiralık tatil evleri için giriş saati 15:00 çıkış saati ise 10:00’ dur. Evimiz misafirlerimize temiz olarak teslim edilmektedir. Ev temizliği haftada 1 kez, bahçe bakımı günde bir kez görevliler tarafından yapılmaktadır.

Elektrik, su ve gaz ücreti fiyatlarımıza dahil dir. Evimiz haşerelere, böceklere, salgın hastalıklara (covit19) vb. karşı düzenli olarak ilaçlanmaktadır.

Hasar: Fethiye kiralık tatil evleri içerisinde meydana gelmiş hasar, zayi, kırık, dökük ile karşılaşmanız halinde geç olmadan lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Extra hizmetler: Dalaman hava alanı transferi, Fethiye araç kiralama, Fethiye ve çevresinde yapılan aktiviteler Ölüdeniz Yamaç Paraşütü, Dalış, Tekne turu) extra temizlik ve sağlık sigortaları fiyatlarımıza dahil değildir.

Aktiviteler