fbpx

Fethiyeye Doyum Olmaz

Fethiyeye Doyum Olmaz

Sizi mutlu edecek sıcakkanlı ve misafirperver insanları, doğası, güneşi, aktiviteleri ile yılın 365 günü size birçok şey vaat etmektedir. Bir kere ziyaret ettiğinizde, her fırsatta gelmekten keyif alacağınızı şimdiden söylüyoruz. Peki böyle güzelliğe sahip şirin ilçede sizleri neler bekliyor hep birlikte göz atalım.

Fethiye Manzarası
Fethiye Manzarası

Yılın 12 ayı ziyaretçilerine farklı güzellik sunar Fethiye. Öyle dev binalar yığını arasında kaybolmazsınız günlük yaşamda nefes almaktan, kısaca yaşamaktan zevk alırsınız. Yaşadığınız şehirlerdeki gibi saatlerce trafik çilesi çekmezsiniz.

Fethiye Aşıklar Tepesi
Fethiye Aşıklar Tepesi

Doğası yemyeşildir, hani özlediğiniz tertemiz hava, gürültüden ve koşuşturmadan uzak günlük hayat var ya işte ona doyarsınız.

Fethiye Çalış Manzarası
Fethiye Çalış Manzarası

Sıcakkanlı insanlarıyla tanışmaktan, keyifli sohbet etmekten hoşlanırsınız. Öyle ki bu samimiyeti günlük hayatta görmekten çok sokakta verilen düğün, asker vb. yemeklerinde daha çok görürsünüz. Konu, komşu, eş, dost akraba hepsi bir arada olurlar.

Fethiye Otelleri Tatil Paketleri
Fethiye Otelleri Tatil Paketleri 0538 920 9040
Fethiye Nif Köyü
Fethiye Nif Köyü

İnsanları gibi sıcak iklimi vardır. Yılın 300 günü güneş tepenizdedir. Ilık geçen kış aylarında, sıcak geçen yaz aylarında yaşamaktan keyif alırsınız Fethiye ‘de. Kışın aylarında 1200 metrede kar topu oynayıp, sucuk ekmek keyfi yaptıktan sonra, yaklaşık 30 dakika sonra sahilde deniz manzarası eşliğinde gün batımı keyfini yaşayabilirsiniz.

Fethiye Semt Pazarı
Fethiye Semt Pazarı

Modern hayatla, doğal hayatı iç içe yaşarsınız Fethiye’de. Şehir merkezinde yaşasanız bile kısa süre sonra doğal hayat sizinledir. Öyle ki istersen bahçende ürün yetiştirirsin, istersen köy halkının yetiştirdiği tazecik sebzelerden, meyvelerden satın alabilirsin.

Fethiyeye Doyum Olmaz
Fethiyeye Doyum Olmaz

Herkesin hayaline uygun tatil konsepti vaat ediyor Fethiye. İstersen yıldızlar altında çadır kur, istersen doğanın içine yerleşmiş otellerde kal, yada Kabak koyundaki bungalovlarda konakla ama kapat telefonu, interneti, sosyal medyayı, kısaca kulak ver doğanın sessizliğine.

Fethiyeye Doyum Olmaz
Fethiyeye Doyum Olmaz

Atın beni denizlere dediğinizi duyar gibiyim. Bırakın kendinizi mavi denizlere, Ölüdeniz de yüzün, Kelebekler vadisinde yüzün, Çalış plajında yüzün, tekne turlarının uğrak yeri bakir koylarında yüzün tatilin tadını çıkarın. İsterseniz Fethiye’nin en güzel manzarasını izlemek için Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü ile doyasıya izleyin.

Fethiye Kayaköy
Fethiye Kayaköy

Mavi denizlerden sonra sürün kiralık aracınızı Kayaköy, Üzümlü, Nif köyüne, çıkın yazın sıcağından bir an olsun uzaklaşmak için Seki, Karbel, Girdev yaylarına doğaya doğal hayata merhaba demek için.

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü
Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Eğlence ve Adrenalin vaat ediyor Fethiye. Tüm manzaraların ayaklarınızın altında olduğu Yamaç Paraşütü ile uç, eğlencenin suyunu çıkarmak için jeep safariye katıl, balıkları beslemek için dalış yap, şehri keşfetmek için bisiklete bin, stres atmak için balık turuna katıl, rüzgarla dost olmak için surf yap ama Fethiye de eğlenmeden adrenalini yaşamadan dönme.

Yorum bırakın