fbpx

Fethiye Ölüdeniz Dragon Tekne Turu Fiyatları

Fethiye Ölüdeniz Dragon Tekne Turu Fiyatları

Fethiye Ölüdeniz Dragon Tekne Turu Fiyatları ne kadar ? Fethiye Ölüdeniz Dragon Tekne Turu nerelere gidiyor sorularını sizin için cevapladık.

Oludeniz, Muğla ilinde yer alan bir tatil beldesidir. Ölüdeniz, adını “ölü deniz” (Blue Lagoon) anlamına gelen, turkuaz renkli sularıyla ünlüdür. Ölüdeniz, turizm açısından oldukça popüler bir yerdir ve yılın her döneminde ziyaretçi akınına uğrar. Özellikle yaz aylarında, Ölüdeniz’e gelen turistler, plajları, su sporları ve yüzme imkanları nın yanı sıra, Babadağ yamaç paraşütü, Saklıkent jeep safari, Ölüdeniz tüplü dalış çeşitli Ölüdeniz günübirlik tekne turlarını katılmayı tercih ederler.

Ölüdeniz Dragon tekne turu, Ölüdeniz’in en popüler tekne turlarından biridir. Bu tur, Ölüdeniz’in turkuaz rengi olan sularında, yüzme, snorkeling ve Ölüdeniz tüplü dalış gibi su sporları yapma imkanı sunar. Ayrıca, tur sırasında Ölüdeniz’in muhteşem manzarasını seyretme fırsatı da verir.

0538 920 9040 Fethiye Oludeniz Dragon Tekne Turu
Fethiye Oludeniz Dragon Tekne Turu

Ölüdeniz Dragon tekne turu, genellikle sabah erken saatlerinde başlar ve öğle saatlerine kadar sürer. Tur, Ölüdeniz plajından başlar ve Ölüdeniz’in güzel sularında, çeşitli su sporları yapma imkanı sunar. Ölüdeniz’in turkuaz rengi olan sularında yüzmek, snorkeling yapmak ve dalış yapmak mümkündür. Ayrıca, Dragon tekne turu sırasında Dragon yamaç paraşütü-paragliding şovlarını ve deniz’in muhteşem manzarasını seyretme fırsatı da verir. Dragon Tekne turu (Dragon Daily boat tours) farkı ile Dragon yamaç paraşütü (Dragon paragliding), Dragon tüplü dalış turu (Scuba diving), Dragon jeep safari ( Dragon jeep safari) fiyatları 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 için ve turlara katılmak ekibimizden bilgi alabilirsiniz. Fethiye tatil paketlerimizi https://www.instagram.com/tatil365gunn/ adresinden takip edebilirsiniz. 

Ölüdeniz Dragon tekne turu, aynı zamanda Ölüdeniz’in çevresinde yer alan güzel adaları da ziyaret etme imkanı sunar. Bu adalar, tur sırasında ziyaretçilerin fotoğraf çekme imkanı da verir. Ölüdeniz Dragon tekne turu, aynı zamanda Ölüdeniz’in çevresinde yer alan güzel plajları da ziyaret etme imkanı sunar. Bu plajlar, tur sırasında ziyaretçilerin güneşlenme ve yüzme imkanı da verir.

Dragon Tekne turu (Dragon Daily boat tours) farkı ile Dragon yamaç paraşütü (Dragon paragliding), Dragon tüplü dalış turu (Scuba diving), Dragon jeep safari ( Dragon jeep safari) turlarına katılmak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın…..

0538 920 9040 Fethiye Oludeniz Dragon Tekne Turu
Fethiye Oludeniz Dragon Tekne Turu

Yorum bırakın