fbpx

Fiyatları İncele

1 Nisan – 31 Mayıs 2023

Min: 5 Gece

2800 ₺

1 Ağustos – 31 Ağustos 2023

Min: 7 Gece

4800 ₺

1 Haziran – 30 Haziran 2023

Min: 7 Gece

4300 ₺

1 Eylül – 30 Eylül 2023

Min: 5 Gece

3800 ₺

1 Temmuz – 31 Temmuz 2023

Min: 7 Gece

4800 ₺

1 Ekim – 31 Ekim 2023

Min: 5 Gece

3800₺

Rezervasyon
Villa 2
Villa

*Bayram dönemi fiyatları için bizimle iletişime geçmenizi geçmenizi rica ederiz. 

*Belirtilen tarihler arasındaki 1 gecelik konaklama fiyatlarımızdır.

*Aktiviteler hakkında bilgi almak için www.fethiyeaktiviteleri.com internet siteminizi ziyaret edebilirsiniz.

Villa Yılmaz

Fethiye Muhafazakar Aile Villa Fiyatları

Fethiye Mufazakar Aile Villaları bünyemizdeki Villa Yılmaz bölgenin gözde tatil beldelerinden Üzümlü Köyünde konumlanmaktadır. Misafirlerini Üzümlü köyünün huzur veren doğal ortamı ve tarihi güzellikleri ile ağırlamaktadır. Fethiye villalarımızdan 6 kişi konaklama kapasitesine sahip villamız Yılmaz aile, arkadaş grupları için idealdir. Villamız en yakın plaja 16 km ve Fethiye şehir merkezine 18 km uzaklıktadır.

Fethiye Muhafazakar Aile Villa Fiyatları listemizdeki Villa Yılmaz da konaklayan misafirlerimizin konforu için özenle döşenmiş villamız da beyaz eşya, mutfak araç gereçleri bulunmaktadır. 3 yatak odasına sahiptir. Villamıza ait özel bahçe içerisinde yüzme havuzu ve mangal alanı bulunmaktadır.

Villamızın Özellikleri: Fethiye kiralık villalardan Villa Yılmaz 3 yatak odasına sahip olup 6 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. 1 yatak odasın da 2 kişilik ve 2 Yatak odasında ise 2 tek kişilik yatak bulunmakta olup odalarda klima, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, saç kurutma makinesi, otopark, özel banyo ve wc bulunmaktadır.

Salon: Fethiye Kiralık Muhafazakâr Aile Villamızdan Villa Yılmaz’ın salonunda klima, sandalye, masa, LCD tv, uydu alıcı, ses sistemi, oturma grubu, wi-fi, lavabo, kablosuz modem, lavabo ve tuvalet bulunmaktadır. Salondan dışarıdan görünmeyecek şekilde tasarlanmış mangal / veranda ve havuz kenarına çıkış vardır.

Mutfak: Fethiye Kiralık Muhafazakâr Aile Villamızdan Villa Yılmaz’ın mutfağında ihtiyaç duyacağınız tüm araç ve gereçler bulunmaktadır.

Bahçe: Fethiye Kiralık Muhafazakâr Aile Villamızdan Villa Yılmaz’ın size özel bahçesinde, yüzme havuzu, teras, şezlong, güneş şemsiyesi, bahçe masası ve sandalyeler, barbekü alanı bulunmaktadır.

Fethiye Muhafazakar Aile Villa Fiyatları

Önemli Bilgiler: Fethiye Kiralık Muhafazakâr Aile Villamızdan Villa Yılmaz’ın giriş saati 15:00 çıkış saati ise 10:00’ dur. Villamız misafirlerimize temiz olarak teslim edilmektedir. Villa temizliği haftada 1 kez, havuz ve bahçe bakımı günde bir kez görevliler tarafından yapılmaktadır.

Elektrik, su ve gaz ücreti fiyatlarımıza dahil dir. Villamız haşerelere veya böceklere karşı düzenli olarak ilaçlanmaktadır.

Doğal ortamda bulunan villamızda yine de haşera ve böcek görülme ihtimali bulunmaktadır.

Dalaman hava alanı 50 km, Fethiye 17 km, Ölüdeniz plajı 30 km uzaklıktadır.

Hasar Depozitosu Hasar, zayi, kırık, dökük, vb. için girişte 2000 Türk Lirası depozito alınmaktadır. Herhangi bir problem olmadığında villa çıkışında depozito iade edilmektedir. Villaya girişinizde karşılaşacağınız hasar için geç olmadan lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Extra hizmetler: Dalaman hava alanı transferi, Fethiye araç kiralama, Fethiye de ve çevresinde yapılan aktiviteler ( Fethiye Yamaç paraşütü, dalış, tekne turu) çarşaf ve havlu, extra temizlik ve sağlık sigortaları fiyatlarımıza dahil değildir.

Müşterilerimizin bilgisi Fethiye Kiralık Muhafazakâr Aile Villamızdan Villa Yılmaz’ın havuzunun ve güneşlenme alanının dışarıdan görünmemesi için her türlü önlemin alınmış olmasına rağmen, villanın diğer bölümlerinin (balkonlar, üst kat pencereleri, araç park yerleri, bahçenin bazı bölümleri vb. ) dışarıdan %100 olarak görünmemesi garanti edilemez.

Bu villa Üzümlü köyünün iç kesimlerinde yer aldığından, villaya gidilecek yollar dar ve/veya toprak (tali) yol olabilir.

Üzümlü köyü her ne kadar köy olsa da, dağınık bir yerleşime sahiptir ve villalarımız tenha bölgelerde bulunabilir. Eğer bu konuda hassasiyetiniz var ise rezervasyon departmanımızdan villaların yerlerini detaylı olarak sorunuz. Web sitemizde haritada gösterilen konumlar villaların konumları değildir. Navigasyonların yanlış yerlere yönlendirmesi nedeniyle bölgesel konumlar kullanılmıştır. Talep etmeniz halinde orijinal konumlar size gönderilecektir.

Villaya girişte ev sahipleri tarafından hasar teminatı olarak depozito alınmaktadır. Bu depozito girişte nakit olarak ödenmektedir. Çıkışta ev sahibi ya da temsilcisi tarafından yapılan kontrollerde evde herhangi bir hasar tespit edilmez ise bu tutar misafirlere iade edilmektedir. Bu tutar her ev için ayrı belirlenmektedir. Girişiniz esnasında karşılaşacağınız hasar ya da eksiklikleri lütfen vakit kaybetmeden rehberimize ya da ev sahibimize iletiniz

Aktiviteler