fbpx

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi, Sevginin günü, sevgililer günü, sevgili ile tatil günü, dünya kırmızı gül alma günü.  Daha da sayamadığımız nice duygu durumları… Ama sevgiliniz yine her yıl olduğu gibi sizden farklı bir hediye bekleyecek. Siz de araştırmalar sonunda yazımızla karşılaştınız değil mi? İyi de yaptınız. Sevgilinizin aklını başından alacak bir hediye ile yazımızı sürdüreceğiz. Sonuna kadar yazımı okuyun ve klasik sevgililerden olmayın, anlamlı bir hediye verin, 14 Şubat’ı şenlendirin.

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi
14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi

Bir düşünün, tarihlerden 14 Şubat ve sevgilinizle Fethiye’de baş başa bir gün geçiriyorsunuz. Kulağa hoş geliyor. İş hayatından, hayatın stresinden bir an olsun uzaklaşan iki seven kalp Fethiye tatilinde. Bizce siz bu tatili çoktan hak ettiniz. Bırakın kırmızı gülleri, o güzelim çiçekleri… Fethiye’nin güzelliklerini sevgilinize sunmak varken neylersiniz başka hediyeleri…

14 Şubat’ta En Güzel Sevgililer Günü Hediyesi

Fethiye, Muğla’nın 13 güzel ilçesinden sadece bir tanesi… Eski adıyla Meğri. Meğri Rumca’da uzak diyar anlamını taşıyor. Sevgilinize “seni uzak bir diyara götüreceğim, sürpriz” deseniz yalan olmayacak yani. Turizm yönünden gelişen Fethiye’de tatil yapmak için zaman yetmeyecek, biliyoruz. Ama size Fethiye tatili için birkaç önerimiz olacak. Fethiye, Bodrum’a göre daha aktivitesi bol, doğal güzelliği ile muhteşem ilçe. Hâliyle birçok yönüyle büyükşehir kıvamında harika bir yer. Ölüdeniz gibi dünyada eşi bulunmayan bir kumsala sahip olan Fethiye’de sevgilinizin kalbini binlerce kez çalabilirsiniz. Tam bir aşk yuvası, hayatı anlatan yaşam alanı… Ölüdeniz dışında Belceğiz, Çalış, Kelebekler Vadisi, Kabak Koyu, Saklıkent ve Patara Plajı ve kumsalları da görülmeye değer diğer yerler, mutlaka uğrayın. Fethiye tatil paketleri ile sevgilinizle aktivitelere katılarak ön balayı tatilinin keyfini çıkarabilirsiniz. Fethiye tatili için düşünceniz var ise https://www.instagram.com/tatil365gunn/ adresini takip etmeyi unutmayın.

Fethiye Kayaköy Villaları
Fethiye Kayaköy Villaları

Sadece kumsaldan ibaret olmayan bu ilçede antik rüzgârlar da esiyor. Telmessos, Kaunos, Tlos, Ksantos antik şehirlerden sadece birkaçı. Fethiye’ye gitmişken Fethiye Müzesi’ne uğramayı da aman ihmal etmeyin.

Fethiye Adası’nı daha önce duydunuz mu? Namı değer Şövalye Adası. Sevgililer Günü’nde günün anlam ve önemini belki de bu adada aşkla yaşayacaksınız, kim bilir. Lades kemiğine benzeyen bu adada tarihe altın harflerle kazıyacağınız birçok anı aklınızda, anılarınızda, kameralarınızda olacak, biliyoruz.

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi
14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi

Fethiye tatili ile başka neler yapılabilir diye soruyorsanız hemen anlatmaya devam ediyoruz. Doğa yürüyüşleri olmazsa olmaz! Likya yürüyüş yolunda harika yürüyüşler aşkla sizi bekliyor. Ölüdeniz Babadağ’da yamaç paraşütü de sizi bekleyen diğer aktiviteler içinde… Ayrıca kamyon ve jiplerle gezintiler, yelkencilik, su kayağı, kürekçilik, raftingde sizleri bekleyen diğer etkinlikler.

İşte size harika bir sevgililer günü hediyesi;

Fethiye Tatili

Yani 14 Şubat, sevgilinizle geçireceğiniz en güzel anlardan bir tanesi olacak. Fethiye, bugüne adını altın harflerle yazdırabilir. Böylesine doğa harikası bir yeri sevgilinize hediye etmeniz de ayrı bir aşk yaklaşımı olacak. Emin olun, sevgiliniz aklı yuvaya dönüşte Fethiye’de kalacak. Çünkü Fethiye âşıkların kentidir, aşk kokar her bir yanı. Fethiye tatili hediyesi seçimi yaparak aşkınız size çoktan yüreğini aklını teslim etmiştir, emin olun. Çünkü bu anlamlı hediye bu anlamlı güne çok yakışıyor. Yapılacak onlarca aktivite, doğanın sesi, denizin rengi ve birçok özelliği ile Fethiye’de tatil, 14 Şubat’ın mimarı olacak.

Çılgınlık kanınızda varsa yamaç paraşütü ile de aşkınıza aşk katabilir, hayatınızın deli dolu anlarını bir nebze olsun Fethiye’de yaşayabilirsiniz. Buraya kadar gelmişken aman yamaç paraşütü yapmadan evinize dönmeyin. Muğla’nın göz bebeği Fethiye, sizin de Fethiye tatilinden sonra 2. yuvanız olacak. Fethiye’de muhteşem koylarıyla mavi tutkunlarına özel her saniyesi elmas değerinde bir gün yaşanabilir. Yapmanız gereken sadece Fethiye tatilini sevgilinize onaylatmanız. Gerisini merak etmeyin. 14 Şubat bugüne dek geçirdiğiniz en anlamlı günlerden bir tanesi olacak. Sevgilinize Fethiye tatili hediye etmeyi unutmayın !

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi
14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi

Maviye hayranlığınız elbette ki vardır. Berraklığına diyecek söz olmayan Fethiye kıyılarında dalış tutkunları için harika bir aktivite var. Dünyada tercih edilen nadir dalış alanlarından bir tanesi olan bu alanda dalış yapmak için çok fazla düşünmeyin. Sevgililer günü hediyesi Fethiye tatilinde olmazsa olmazlardan biri tüplü dalış için nefeslerinizi tutun.

Vaktiniz az, denizde âşıklar gibi maviye dalma niyetindeyseniz de tekne turu harika bir fikir olabilir. Adaları keşfe çıkmak için bir koca gün sizi bekliyor. Koyların manzarasına kapılıp aman sevgilinizi unutmayın, Fethiye de aşk başka yaşanır. Denizde harika dakikaların ardından trekking için de vakit ayırırsanız değmeyin keyfinize. Fethiye kaya mezarlıklarından başlayan yürüyüş yolu Faralya köyünde son bulur ve belki de Fethiye tatilini burada sonlandırmak aklınızın Fethiye’de kalması için iyi bir aktivite olur.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde harika bir hediye olan Fethiye tatilinizde şimdiden iyi eğlenceler, aşkla kalın.

 

Yorum bırakın