fbpx

Fethiye Tatil Paketi Eko 1

3 Gece 4 Gün 

Fethiye Tatil Paketi Eko 1 ile bütçenize uygun yaz tatili planlamak size maksimum verim sağlayacaktır. Paketin içeriğini bilerek planladığınız tatilinizde kafanızın rahat olması önemlidir. Misafirlerimiz kendilerinin belirlemiş olduğu tarihlerde Fethiye tatil paketlerinden faydalanabilmektedirler. Konaklama yapacağınız yeri belirledikten sonra tatil rezervasyonunuzu yapıyoruz ve size tatil paketinizin içeriğinde yer alan Fethiye aktiviteleri programını sunuyoruz. Rezervasyon esnasında alacağımız kaparo sonrası kalan tutarı ise tatilinize başladığınız da hotele, apartta veya villaya girişte yapıyorsunuz.

Yaz tatilinizi planlarken yoğun dönemlerin yaşandığı ayları, Ramazan bayramı ve Kurban bayramı tatillerini göz önünde bulundurarak erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Fethiye Tatil Paketi Eko 1 Fiyatları  bünyesinde konaklama yapmak isteriğiniz hotel konaklamaları ve Fethiye Tatil Paketi Eko 1 içerisinde bulunan Yamaç paraşütü, Jeep Safari ve Gizli Kent Şelalesi aktiviteleri dahildir.  Apart ve Özel havuzlu villa konaklamalarında fiyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Fethiye Tatil Paketi Eko 1 Fiyatları 

Fethiye 3 gece 4 gün tatil paketi içeriğinde;

*3 Gece 4 Gün Konaklama (tercih edeceğiniz yere bağlı olarak kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri)

*Yamaç Paraşütü (700 TL orman girişi, ulaşım, foto ve video dahildir)

*Saklıkent Jeep Safari ve Gizli Kent Şelalesi Turu (ulaşım, rehberlik hizmeti ve öğle yemeği dahildir.

*Fethiye tatil paketi için size sunulan hotelleri, apartları ve villaları incelemek için www.tatil365gun.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Fethiye tatil paketi Eko 1 fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0538 920 9040 nolu hattımızı arayabilirsiniz