Fethiye Klasik Tatil Paket  Fiyatları

                              4 Gece 5 Gün                  

Fethiye Klasik Tatil Paketi Fiyatları ile bütçenize uygun yaz tatili planlamak size maksimum verim sağlayacaktır. Paketin içeriğini bilerek planladığınız tatilinizde kafanızın rahat olması önemlidir. Misafirlerimiz kendilerinin belirlemiş olduğu tarihlerde Fethiye tatil paketlerinden faydalanabilmektedirler. Konaklama yapacağınız yeri belirledikten sonra tatil rezervasyonunuzu yapıyoruz ve size tatil paketinizin içeriğinde yer alan Fethiye aktiviteleri programını sunuyoruz. Rezervasyon esnasında alacağımız kaparo sonrası kalan tutarı ise tatilinize başladığınız da hotele, apartta veya villaya girişte yapıyorsunuz.

Yaz tatilinizi planlarken yoğun dönemlerin yaşandığı ayları, Ramazan bayramı ve Kurban bayramı tatillerini göz önünde bulundurarak erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Fethiye klasik tatil paketleri fiyatları bünyesinde konaklama yapmak isteriğiniz hotel, apart, özel havuzlu villa konaklamaları ve Fethiye Klasik Tatil Paketi içerisinde bulunan Tüplü Dalış, Ölüdeniz Tekne Turu,  Jeep Safari ve Gizli Kent Şelalesi aktiviteleri dahildir.  

Fethiye Klasik Tatil Paketi Fiyatları 2023 | 2024 | 2025

Fethiye 4 gece 5 gün tatil paketi içeriğinde;

*4 Gece 5 Gün Konaklama (tercih edeceğiniz yere bağlı olarak kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri)

 *Tüplü Dalış (ulaşım, öğle yemeği ve rehberlik hizmeti dahildir)

* Ölüdeniz Tekne Turu (öğle yemeği ve rehberlik hizmeti dahildir)

*Saklıkent Jeep Safari ve Gizli Kent Şelalesi Turu (ulaşım, rehberlik hizmeti ve öğle yemeği dahildir)

*Fethiye tatil paketi için size sunulan hotelleri, apartları ve villaları incelemek için www.tatil365gun.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Fethiye tatil paketi fiyatları 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | 2027 yılları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0538 920 9040 nolu hattımızı arayabilirsiniz.