01 Nisan - 30 Nisan 2023

Min: 5 Gece

Gecelik Fiyat: 1.300 ₺

21 Haziran - 10 Eylül 2023


Min: 7 Gece

Gecelik Fiyat: 4.100 ₺

01 Mayıs - 31 Mayıs 2023

Min: 7 Gece

Gecelik Fiyat: 2.200 ₺

10 Eylül - 30 Eylül 2023

Min: 5 Gece

Gecelik Fiyat: 2.850 ₺

01 Haziran - 20 Haziran 2023

Min: 7 Gece

Gecelik Fiyat: 2.850 ₺

1 Ekim - 31 Ekim 2023

Min: 5 Gece

Gecelik Fiyat: 1.900 ₺

*Bayram dönemi fiyatları için bizimle iletişime geçmenizi geçmenizi rica ederiz. 

*Belirtilen tarihler arasındaki 1 gecelik konaklama fiyatlarımızdır.

*Aktiviteler hakkında bilgi almak için www.fethiyeaktiviteleri.com internet siteminizi ziyaret edebilirsiniz.

Detaylar

Kalkan Kiralık Balayı Villası Sade 2 Kalkan’ın gözde tatil beldelerinden Sarıbelen mevkiin de konumlanmak tadır. Misafirlerimizi Sarıbelen’in huzur veren doğal ortamı, serin havası ve tarihi güzellikleri ile ağırlamaktadır.

4 kişi konaklama kapasitesine sahip Kalkan kiralık balayı villası bünyesinde bulunan Villa Sade 2’de çiftler ve balayı tatili düşünen misafirlerimiz için idealdir. Balayı villasına en yakın plaj 8 km uzaklıktaki Kalkan plajı ve 85 km uzaklıkta yer alan Ölüdeniz plajıdır. Fethiye şehir merkezine 90 km uzaklıktadır.

Misafirlerimizin konforu için özenle döşenmiş Kalkan kiralık balayı villası bünyesindeki Villa Sade 2’nin içerisinde beyaz eşya, mutfak araç gereçleri bulunmakta olup 1 yatak odasına sahiptir. Villamıza ait özel bahçe içerisinde yüzme havuzu ve mangal alanı bulunmaktadır.

Villamızın Özellikleri: Villamız 1 yatak odasına sahip olup 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. 1 adet banyolu yatak odasına sahip 1 çift kişilik ve yatak bulunmakta olup odalarda klima, elbise dolabı, makyaj masası, komodin, saç kurutma makinesi, otopark, özel banyo ve wc bulunmaktadır.

Salon: Korunaklı Balayı Tatil Villası Sade 2’nin salonunda klima, sandalye, masa, LCD tv, uydu alıcı, ses sistemi, oturma grubu, wi-fi, lavabo, kablosuz modem, lavabo ve tuvalet bulunmaktadır. Salondan havuz kenarına çıkış vardır.

Mutfak: Mutfağınızda ihtiyaç duyacağınız tüm araç ve gereçler bulunmaktadır.

Bahçe: Korunaklı Balayı Tatili için Sade’nin size özel bahçesinde, yüzme havuzu, teras, şezlong, güneş şemsiyesi, bahçe masası ve sandalyeler, barbekü alanı bulunmaktadır.

Önemli Bilgiler: Korunaklı Tatil Villası Sade 2’nin giriş saati 15:00 çıkış saati ise 10:00’ dur. Villamız misafirlerimize temiz olarak teslim edilmektedir. Villa temizliği haftada 1 kez, havuz ve bahçe bakımı günde bir kez görevliler tarafından yapılmaktadır.

Elektrik, su ve gaz ücreti fiyatlarımıza dahil dir. Villamız haşerelere veya böceklere karşı düzenli olarak ilaçlanmaktadır.

Doğal ortamda bulunan villamızda yine de haşera ve böcek görülme ihtimali bulunmaktadır.

Dalaman hava alanı 130 km, Fethiye 82 km uzaklıktadır.

Hasar Depozitosu: Kalkan Kiralık Villalar içerisinde oluşabilecek hasar, zayi, kırık, dökük, vb. için girişte 2000 Türk Lirası depozito alınmaktadır. Herhangi bir problem olmadığında villa çıkışında depozito iade edilmektedir. Villaya girişinizde karşılaşacağınız hasar için geç olmadan lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Extra hizmetler: Dalaman hava alanı transferi, araç kiralama, Kalkanda, Fethiye de ve çevresinde yapılan aktiviteler ( Yamaç paraşütü, dalış, tekne turu) çarşaf ve havlu, extra temizlik ve sağlık sigortaları fiyatlarımıza dahil değildir.

Müşterilerimizin bilgisine: Korunaklı balayı tatil villası havuzunun ve güneşlenme alanının dışarıdan görünmemesi için her türlü önlemin alınmış olmasına rağmen, villanın diğer bölümlerinin (balkonlar, üst kat pencereleri, araç park yerleri, bahçenin bazı bölümleri vb. ) dışarıdan %100 olarak görünmemesi garanti edilemez.

Bu villa Kalkan’nın iç kesimlerinde yer aldığından, villaya gidilecek yollar dar ve/veya toprak (tali) yol olabilir.

Kalkan her ne kadar köy olsa da, dağınık bir yerleşime sahiptir ve villalarımız tenha bölgelerde bulunabilir. Eğer bu konuda hassasiyetiniz var ise rezervasyon departmanımızdan villaların yerlerini detaylı olarak sorunuz. Web sitemizde haritada gösterilen konumlar villaların konumları değildir. Navigasyonların yanlış yerlere yönlendirmesi nedeniyle bölgesel konumlar kullanılmıştır. Talep etmeniz halinde orijinal konumlar size gönderilecektir.

Villaya girişte ev sahipleri tarafından hasar teminatı olarak depozito alınmaktadır. Bu depozito girişte nakit olarak ödenmektedir. Çıkışta ev sahibi ya da temsilcisi tarafından yapılan kontrollerde evde herhangi bir hasar tespit edilmez ise bu tutar misafirlere iade edilmektedir. Bu tutar her ev için ayrı belirlenmektedir. Girişiniz esnasında karşılaşacağınız hasar ya da eksiklikleri lütfen vakit kaybetmeden rehberimize ya da ev sahibimize iletiniz.

Aktiviteler

 • Aktiviteler

  Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

  5 üzerinden 0 oy aldı
   3.000,00 Rezervasyon
 • Aktiviteler

  Ölüdeniz Tekne Turu

  5 üzerinden 0 oy aldı
   700,00 Rezervasyon
 • Aktiviteler

  Fethiye Tüplü Dalış

  5 üzerinden 0 oy aldı
   800,00 Rezervasyon
 • Aktiviteler

  Fethiye Jeep Safari

  5 üzerinden 0 oy aldı
   700,00 Rezervasyon
 • Aktiviteler

  Fethiye Tekne Turu

  5 üzerinden 0 oy aldı
   600,00 Rezervasyon
 • Aktiviteler

  Fethiye Bungy Jumping

  5 üzerinden 0 oy aldı
   1.300,00 Rezervasyon